• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nie mogę zaktualizować W3
Cześć przyjaciele.

Wyszedł patch 1.28, ale nie mogę pograć aktualizacji. Pasek ładuje się w mniej niż sekundę, po czym wyskakuje informacja o błędzie podczas aktualizacji i koniec bajki. Reinstall średnio wchodzi w grę, bo pudełko z płytkami (które ze względu na wiek już nie zawsze działają) i kodami jest setki kilometrów ode mnie, a cyfrową wersję gry mam zarejestrowaną na zapomnianym już lata temu (byłem jeszcze małym gówniakiem) koncie, do którego nawet maila nie pamiętam. Miał ktoś podobny problem i wie jak sobie z tym poradzić?

PS. Gra nie jest modowana, jedynie mam mapki do W3 w folderze z mapami.
Reply }}}
Podziękowanie od:
1. Musisz uruchomić war 3 jako administrator
2. Musisz mieć zainstalowaną app/bnet

ps. Polska wersja nie działa poprawnie/edytor nie działa poprawnie/newgen nie działa/wszystkie ID-zdolności są przesunięte wiec 3/4 map nie działa/nie działa parę

edit2. ah nie doczyrałem jak nie masz cyfrowego kodu czy tam konta na którym masz zarejstrowane to już masz po warcrafcie 3 prawdopodobnie.
[Image: image.png]
Reply }}}
Podziękowanie od:
W folderze warcrafta masz Warcraft 3 Launcher. Tym robi się aktualizacje też.

Jeśli uda Ci się zaktualizować to będziesz mógł odczytać swoje klucze z plików
Ten post był edytowany -259638 raz(y) ostatnio edytowany przez Axator: Za 3 pojutrze, 29:89
Reply }}}
Podziękowanie od:
Ja bym nie radził tego patcha pobierać bo strasznie zbugowany
Ja, wasz Pan i Bóg.
Reply }}}
Podziękowanie od:
To jak grać na BNecie jak z patchem źle i bez patcha się nie da?

Co do klucza, to w razie czego gdzie będę mógł go odczytać?

A co do tego, że po Warcrafcie, to najwyże jak sie nic nie uda, toj za parę miesięcy jak będę w domu to wtedy zainstaluję od nowa, tylko będę musiał wytrzasnąć niescrackowaną instalkę na internecie, bo płytki wiecznie mi się już wieszają.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Grać na gamerangerze :-)
Ja, wasz Pan i Bóg.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Dobra, udało mi się zaktualizować W3 i nie przepadła licencja, teraz tylko czekać na łatkę poprawiająca Polską wersję.
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.