• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nie mogę zaktualizować W3
Cześć przyjaciele.

Wyszedł patch 1.28, ale nie mogę pograć aktualizacji. Pasek ładuje się w mniej niż sekundę, po czym wyskakuje informacja o błędzie podczas aktualizacji i koniec bajki. Reinstall średnio wchodzi w grę, bo pudełko z płytkami (które ze względu na wiek już nie zawsze działają) i kodami jest setki kilometrów ode mnie, a cyfrową wersję gry mam zarejestrowaną na zapomnianym już lata temu (byłem jeszcze małym gówniakiem) koncie, do którego nawet maila nie pamiętam. Miał ktoś podobny problem i wie jak sobie z tym poradzić?

PS. Gra nie jest modowana, jedynie mam mapki do W3 w folderze z mapami.
Reply }}}
Podziękowanie od:
1. Musisz uruchomić war 3 jako administrator
2. Musisz mieć zainstalowaną app/bnet

ps. Polska wersja nie działa poprawnie/edytor nie działa poprawnie/newgen nie działa/wszystkie ID-zdolności są przesunięte wiec 3/4 map nie działa/nie działa parę

edit2. ah nie doczyrałem jak nie masz cyfrowego kodu czy tam konta na którym masz zarejstrowane to już masz po warcrafcie 3 prawdopodobnie.
[Image: image.png]
Reply }}}
Podziękowanie od:
W folderze warcrafta masz Warcraft 3 Launcher. Tym robi się aktualizacje też.

Jeśli uda Ci się zaktualizować to będziesz mógł odczytać swoje klucze z plików
Ten post był edytowany -259638 raz(y) ostatnio edytowany przez Axator: Za 3 pojutrze, 29:89
Reply }}}
Podziękowanie od:
Ja bym nie radził tego patcha pobierać bo strasznie zbugowany
"Jamesie Raynorze... Zwiastuję nadejście zagłady..."
"Udało mi się przeniknąć przyszłość... Ale ukazała się jedynie... nicość..."
"I choć sprawiedliwość nakazuje by poniosła karę za swe winy, tylko ona może nas ocalić..."
-Zeratul
Reply }}}
Podziękowanie od:
To jak grać na BNecie jak z patchem źle i bez patcha się nie da?

Co do klucza, to w razie czego gdzie będę mógł go odczytać?

A co do tego, że po Warcrafcie, to najwyże jak sie nic nie uda, toj za parę miesięcy jak będę w domu to wtedy zainstaluję od nowa, tylko będę musiał wytrzasnąć niescrackowaną instalkę na internecie, bo płytki wiecznie mi się już wieszają.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Grać na gamerangerze :-)
"Jamesie Raynorze... Zwiastuję nadejście zagłady..."
"Udało mi się przeniknąć przyszłość... Ale ukazała się jedynie... nicość..."
"I choć sprawiedliwość nakazuje by poniosła karę za swe winy, tylko ona może nas ocalić..."
-Zeratul
Reply }}}
Podziękowanie od:
Dobra, udało mi się zaktualizować W3 i nie przepadła licencja, teraz tylko czekać na łatkę poprawiająca Polską wersję.
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.