• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nie można wczytać pliku głównego mapy
Nie wiedziałeś tego?

Każdy to wiedział. No prawie...
[Image: Intro_S.png]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Dobra nie wnikam bo wsiąknę.
"Jamesie Raynorze... Zwiastuję nadejście zagłady..."
"Udało mi się przeniknąć przyszłość... Ale ukazała się jedynie... nicość..."
"I choć sprawiedliwość nakazuje by poniosła karę za swe winy, tylko ona może nas ocalić..."
-Zeratul
Reply }}}
Podziękowanie od:
Powiem jedno, tego już się nie odzobaczy.
Reply }}}
Podziękowanie od:
A i proszę, śmieszki śmieszkami ale postaraj się przynajmniej w jakimś stopniu w swoim poście odwołać do tematu. A nie offtop, który coraz częściej Ci się zdarza ;]

Odnośnie tematu: nie wiem jak jest z plikiem war3.MPQ, czy przechowuje klucz seryjny gry czy nie. Mógłbym go wysłać choć czy zablokuje mi to jednoczesny dostęp do bnetu to ja nie wiem. Ktoś się orientuje jak to działa? Warcraft jak zawsze - nie instalowany a wklejony
Shadow. Shadow in the world is like the water on Earth - is a greater part of it. And people cling to the land - light without which die.

[Image: rrGaPK4.gif]
Reply }}}
Podziękowanie od:
uh
Tu to zobaczyłem to tu napisałem ;d
Tu odniesienie do tematu::
Kurde szkoda ze ci sie nie ten mapa, współczuje :c
"Jamesie Raynorze... Zwiastuję nadejście zagłady..."
"Udało mi się przeniknąć przyszłość... Ale ukazała się jedynie... nicość..."
"I choć sprawiedliwość nakazuje by poniosła karę za swe winy, tylko ona może nas ocalić..."
-Zeratul
Reply }}}
Podziękowanie od:
Totanic, jakiś człowiek po stronie blizzarda musi kliknąć w Twój klucz i dodać do ban listy zapewne. war3.mpq i war3x.mpq przechowują klucze do wersji 1.27b, w najnowszym patchu te klucze są w osobnych plikach, można je sobie edytować notatnikiem Duży uśmiech
Ten post był edytowany -259638 raz(y) ostatnio edytowany przez Axator: Za 3 pojutrze, 29:89
Reply }}}
Podziękowanie od:
O.o Axator, to będzie niezwykle przydatne np w moim przypadku nie odzyskiwalnego wara 3
Czyli jednak trochę lipa Xan, sorki
Shadow. Shadow in the world is like the water on Earth - is a greater part of it. And people cling to the land - light without which die.

[Image: rrGaPK4.gif]
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.