• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nie można wczytać pliku głównego mapy
Witajcie bo wystąpił problem. Gdy odpalam jedną z map Smoczych Opowieści wyskakuje błąd "Nie można wczytać pliku głównego mapy" i mapa się nie włącza. Przez MPQ master też nie daje rady. Jest jeszcze szansa odratować tą mapę? Cofnąć ostatnie zmiany albo cośkolwiek?
"Lepiej być szczęśliwym w tym życiu, niżli mieć nadzieję na szczęście w następnym."
Reply }}}
Podziękowanie od:
Robiłeś aktualizację wersji gry?

Jeśli tak, zobacz czy pójdzie komuś innemu kto nie zaktualizował gry
Ten post był edytowany -259638 raz(y) ostatnio edytowany przez Axator: Za 3 pojutrze, 29:89
Reply }}}
Podziękowanie od:
Nie aktualizowałem. Wczoraj wieczorem jeszcze działało, zapisałem poszedłem spać dzisiaj rano odpalam i już klapa. Dodam że vJass mógł w sumie jakoś uszkodzić mapę bo dodawałem parę skryptów z vJassa.
"Lepiej być szczęśliwym w tym życiu, niżli mieć nadzieję na szczęście w następnym."
Reply }}}
Podziękowanie od:
A działają Ci inne mapy? Jeśli żadna nie działa to reinstalka warcrafta powinna załatwić sprawę.

Czy jak miałeś otwartą mapę wczoraj to nastąpiło zawieszenie systemu albo coś innego z systemem złego się działo? To potrafi uszkodzić mapę nieodwracalnie. Dlatego zawsze trzeba robić kopie zapasowe.
Jeśli tylko ta jedna nie działa to prawdopodobnie już się nie uruchomi.

Spróbuj wyexportować potrzebne rzeczy z mapy za pomocą war3 model editor
Ten post był edytowany -259638 raz(y) ostatnio edytowany przez Axator: Za 3 pojutrze, 29:89
Reply }}}
Podziękowanie od:
Wszystkie inne działają czyli dla tej nie ma nadzieji? Kurna... 4 miesiące pracy w plecy.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Gdyby ktoś chciał pomóc to TUTAJ jest link do mapy Smutny
Reply }}}
Podziękowanie od:
Mój antywirus znalazł trojana w tym xD
Reply }}}
Podziękowanie od:
Co??? xD
Reply }}}
Podziękowanie od:
Haha xD
no to grubo sie zapowiada ;vv
Ja, wasz Pan i Bóg.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Jak to odzyskam to stwierdzę że będę najszczęśliwszym człowiekiem świata.
Reply }}}
Podziękowanie od:
A nie masz kopii zapasowej mapy? xdd
Ja jak kiedys robilem to przed kazdym dodaniem czegos robilem zapasowego sejwa
Ja, wasz Pan i Bóg.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Mam kopię zapasową ale z wcześniejszego etapu tzn. sam teren bez większości wyzwalaczy.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Ja nie mam antywirusa xD
[Image: Intro_S.png]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Mam backupa wc3 z 1.26 i 1.27b.
Może by to pomogło by w tracie próby odczytania.
Shadow. Shadow in the world is like the water on Earth - is a greater part of it. And people cling to the land - light without which die.

[Image: rrGaPK4.gif]
Reply }}}
Podziękowanie od:
T0TaNiC
Ok...
Ja, wasz Pan i Bóg.
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.