• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Potrzebna mala pomoc
(27.03.2017, 22:07)Axator Wrote: Wrzuciłeś to do nie tego Albo - Akcje co trzeba.
Wrzuć do tego na samym dole

Moj blad.
[Image: a0A3yX5.png]
Teraz jest w dobrym miejscu, ale skill sie strasznie buguje teraz xd
Przepraszam za brak polskich znaków.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Jak się buguje?
Ten post był edytowany -259638 raz(y) ostatnio edytowany przez Axator: Za 3 pojutrze, 29:89
Reply }}}
Podziękowanie od:
(27.03.2017, 22:15)Axator Wrote: Jak się buguje?

Pierwszy strzal zadzialal mi dobrze, potem kilka zatrzymalo sie w polowie, albo kiedy uzylem spella 2 razy po sobie szybko to pocisk, ktory byl wystrzelony w pierwszej kolejnosci powiekszal sie w trakcie lotu.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Powiększanie się pocisku masz w pierwszym if'ie w swojej pętli, więc to nie jest błąd.

Zrobiłem tak jak Ci napisałem i działa perfekcyjnie, nie wiem skąd masz te błędy

Attached Files
.w3x   Unnamed(1).w3x (Size: 16.72 KB / Downloads: 1)
Ten post był edytowany -259638 raz(y) ostatnio edytowany przez Axator: Za 3 pojutrze, 29:89
Reply }}}
Podziękowanie od: A100F4R
(27.03.2017, 22:26)Axator Wrote: Powiększanie się pocisku masz w pierwszym if'ie w swojej pętli, więc to nie jest błąd.

Zrobiłem tak jak Ci napisałem i działa perfekcyjnie, nie wiem skąd masz te błędy

Nie mam pojecia dlaczego u mnie wystapily bugi ( zapewne znowu zrobilem jakis glupi blad (jak zwykle))
Powiekszenie mialo byc, ale tylko zaraz po stworzeniu (Zrobilem to zeby strzala pojawiajac sie nie przebijala wizualnie castera).
Po prostu to usunalem Naprawie albo przesune troche pozycje spawnu missile'a.
Dziekuje bardzo za pomoc!
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
2 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.