• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

po co deathwingowi alterac - temat dla znawców lore
Hejka mm takie filozoficzne pytanie
mianowicie
Jak wszyscy wiemy(lub nie) deathwing pod przebraniem lorda prestora chciał przejąć królestwo alterac i prawie mu sie udalo, jednak zniknal po porazce nieopodal grim batol
moje pytanie jest takie: po co mu było alterac? jak chciał je wykorzystac?
Ja, wasz Pan i Bóg.
Reply }}}
Podziękowanie od:
https://youtu.be/1frQevwf-lk?t=5m30s
Do 6:28
Shadow. Shadow in the world is like the water on Earth - is a greater part of it. And people cling to the land - light without which die.

[Image: rrGaPK4.gif]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Bardziej mi chodzilo o to w jaki sposob
no bo raczej to oczywiste ze chcial sie zemscic Uśmiech
Ja, wasz Pan i Bóg.
Reply }}}
Podziękowanie od:
No a jak się przejmuje inne królestwa? Raczej nie dobrym słowem i chęciami xD
Shadow. Shadow in the world is like the water on Earth - is a greater part of it. And people cling to the land - light without which die.

Reply }}}
Podziękowanie od:
Chciałbym zaznaczyc, iż alterac było najsłabszym państwem Sojuszu i każde inne mogło je zmiażdżyć ot tak skinieniem palca..
Ja, wasz Pan i Bóg.
Reply }}}
Podziękowanie od:
A Ukraina imo ma najsłabszą a przynajmniej najmniej ciekawą sytuację w europie ale jakoś nikt nie zamierza przejąć Kijowa. Niemniej jednak wbita na chatę w stylu wlecenie statku pełnym sithów do świątyni Jedi na Coursant było mocnym zagraniem...

Ale to jest Warcraft, nie polityka. Sensu szukać często tu próżno

Reply }}}
Podziękowanie od:
Nawet jakby Prestor zmienil wszystkich obywateli Alterac w żołnierzy i sprzymierzył się z hordą to i tak by nie wygrał z przymierzem :d
Ja, wasz Pan i Bóg.
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.