• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Problem z Testem mapy
Goblin mam pewien problem i będę się streszczał bo muszę iśc. Więc gdy testuję mapę która ma jakieś niestandardowe skrypty np, z vJassa to po kliknięciu testu wywala mnie do menu głównego gry. Jest tak normalnym edytorem i JassNewGenPackiem
"Strach, ubóstwianie, zachwyt. To wszystko słuszne reakcje." ~ Aurelion Sol : Architekt Gwiazd
[Image: latest?cb=20160315131038&path-prefix=pl]
Reply }}}
Podziękowanie od:
1. Musisz mieć JassNewgenPack vs 1,5+. vJass nie poleci na zwykłym edytorze, poleci jednak gdy odpalisz mapę menu gry adekwatnie do dwóch poniższych wymagań.
2. Mapa musi być w katalogu Warcraft 3 tj. ''Mapy/''' adekwatnie do powyższego.
3. Zanim będziesz mógł odpalić Test z pozycji edytora musisz zapisać mapę by kompilator zadziałał, nawet przy najmniejszej zmianie trzeba proces powtarzać(dlatego vJass jest upierdliwy xD).
(Świeża dopiero co ściągnięta mapa z vJass będzie możliwa do odpalenia nawet z pozycji pulpitu, to chyba ma związek z maps/TestMap o ilę się nie mylę)
4. Jeśli powyższe nie zadziałają to znaczy, że są blędy w kodzie lub po prostu mapa się uszkodziła od vJass(to bardzo rzadkie zdarza się, ale też i naprawialne).
[Image: image.png]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Pobierz sobie JNGP 2.0 (sam go używam).

W nim wszystkie mapy z vJass powinny ci się normalnie uruchamiać. Nawet z pulpitu Uśmiech
[Image: Intro_S.png]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Próbowałem wszystkiego i.. dupa że tak to ujmę. Dalej nie działa. Ale żadne errory ani nic nie wyskakuje po prostu wywala do menu głównego. Mógłbym ci Micek albo Destroyer mapkę podesłać?
"Strach, ubóstwianie, zachwyt. To wszystko słuszne reakcje." ~ Aurelion Sol : Architekt Gwiazd
Reply }}}
Podziękowanie od:
Yep, nie widzę przeszkód.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Hmm działa i nie ma żadnego erroru ani nie wraca, nawet składnie sprawdziłem wszystko jest ok. Upewnij się, że masz najwnoszego patcha, JNGP 1,5d+ i sprawdź jeszcze raz wszystko opisane powyżej Uśmiech

btw. ta kamera już jest o wiele lepsza  Oczko
[Image: Bez_tytu_u.png]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Wat? Ja mam najnowszą wersję. Reinstall is coming!
Reply }}}
Podziękowanie od:
Sprawdź czy warcraft 3 wykrywa mapę i spróbują ją odpalić z poziomu gry.

ew. Spróbuj dodać jedną jednostkę na mapę i zapisać ją a następnie odpalić test.
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.