• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wiedźmin - MOBA
Wraz ze Scarabem postanowiliśmy połączyć siły. Mamy jak na razie wstępną listę bohaterów.

@Scarab
Zechciałbyś przedstawić może typy bohaterów bo wyleciało mi to trochę z głowy Uśmiech

A od siebie oto jak na razie sześć z dziesięciu podstawowych postaci, którymi będziemy mogli zagrać:

[Image: DPS.jpg]

[Image: Leader.jpg]

[Image: Tank.jpg]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Letho przez te cienie pod oczami wygląda trochę jak zombi. Reszta modeli wygląda spoko.
"Zobaczmy. Nikt mnie nie widzi. Wszystko będzie ujawnione. Cała sala, szuka ciała"
Reply }}}
Podziękowanie od: LordStachu
Ah nie moge sie doczekac az skonczycie to robic Duży uśmiech
"Jamesie Raynorze... Zwiastuję nadejście zagłady..."
"Udało mi się przeniknąć przyszłość... Ale ukazała się jedynie... nicość..."
"I choć sprawiedliwość nakazuje by poniosła karę za swe winy, tylko ona może nas ocalić..."
-Zeratul
Reply }}}
(19.03.2017, 15:32)Shadow Wrote: Letho przez te cienie pod oczami wygląda trochę jak zombi. Reszta modeli wygląda spoko.

No Letho mi nie wyszedl, szczerze musze powiedziec Duży uśmiech. Wyglada podobnie po blizszym poznaniu jak zobaczycie jego model portretu, cholerna lysa kupa miecha ma strasznie ciezka teksture mordki do nalozenia. 
Na szczescie widok gry bedzie standardowy z góry wiec nie bedzie to az tak widoczne. Kto wie jak projekt dobrze pójdzie to go moze w przyszlosci poprawie ale jak na razie puki co pracuje nad kolejnym zestawem modeli. 

(19.03.2017, 17:57)Ravan3 Wrote: Ah nie moge sie doczekac az skonczycie to robic Duży uśmiech

Dzieki Ravan, milo slyszec Uśmiech  Nie spodziewam sie by to nam jakos dlugo zajelo zwlaszcza ze wiekszosc juz mamy. Kwestia tylko dobrania odpowiednich skilli i ich zbalansowania ale to zrobimy przy beta testach jak tylko razem ze Scarabem dobierzemy umiejetnosci pod bohaterów.
Puki co bedzie Nilfgaard vs Królestwa Pólnocy ale nie skreslam mozliwosci dodania paru dodatkowych bohaterów ze Skellige do KP i Scoia'tael do Nilfgaardu.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Pakować na siłę skellige i scoiatel do jakiejś frakcji? Ja proponuję zastosować zasadę z doty czyli Nilfgard/Północ oraz neutralni bohaterowie(dostępni dla tych i dla tych niczym najmenicy) chociażby loża czarodziejek Duży uśmiech
[Image: image.png]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Świetnie ci wyszli ci bohaterowie, nawet pamiętałeś o 3 medalionach u Bonharta, Zoltan też wyszedł pierwsza klasa (mam nadzieję, że będzie mieć jakiś skill z przyzwaniem Feldmarszałka Dudy) Co do bohaterów neutralnych, to pomysł Micka jest całkiem ok, ale jeżeli przypisać Scoia'taell i Skellige do poszczególnych frakcji, to też będzie dobrze. Skellige zawsze trzymało z Królestwami, tak samo Scoia'tael trzymało z Nilfgardem, więc oba rozwiązania są dobre.
Reply }}}
Podziękowanie od:
(19.03.2017, 22:27)Micek Wrote: Pakować na siłę skellige i scoiatel do jakiejś frakcji? Ja proponuję zastosować zasadę z doty czyli Nilfgard/Północ oraz neutralni bohaterowie(dostępni dla tych i dla tych niczym najmenicy) chociażby loża czarodziejek Duży uśmiech

Nie koniecznie sądzę, że by było to na siłę Micek. Skeligijczycy pomimo swojej chaotycznej natury zawsze żyli w zgodzie z Królestwami Północy. Nawet król Eist z Tuisserach był mężem Calanthe królowej z Cintry, które to skolei również należało do północy. Poza tym Skeligijczycy zawsze atakowali Nilfgaard dlatego no jakoś mnie nie przekonałeś by byli neutralni i walczyli po stronie Emhyra. Tak samo jak wiewiórki Scoia'tael typu Toruviel, Iorweth czy Yaevin ich również nie widzę walczących po stronie królów północy przecież oni zawsze byli przez nich gnębieni ehh ten rasizm Duży uśmiech

(19.03.2017, 23:42)Midas Wrote: Świetnie ci wyszli ci bohaterowie, nawet pamiętałeś o 3 medalionach u Bonharta, Zoltan też wyszedł pierwsza klasa (mam nadzieję, że będzie mieć jakiś skill z przyzwaniem Feldmarszałka Dudy) Co do bohaterów neutralnych, to pomysł Micka jest całkiem ok, ale jeżeli przypisać Scoia'taell i Skellige do poszczególnych frakcji, to też będzie dobrze. Skellige zawsze trzymało z Królestwami, tak samo Scoia'tael trzymało z Nilfgardem, więc oba rozwiązania są dobre.

Dzięki Midas, z tym Bonhartem to nie tak źle mi wyszło jednak nadal brakuje mi w tym modelu czegoś nie wiem może jakiś naramiennik mu dać doczepiony do torebki? Wiem, że on i w samych gaciach zabijał i dobrze się czuje w luźnych fatałaszkach no ale nie wiem Uśmiech.

Na koniec pokażę wam następnych dwóch bohaterów a raczej bohaterki obu stron, które zrobiłem przez weekend:

[Image: Sorceress.jpg]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Czarodziejki wyszły świetnie. Triss nawet bardzo podobna do tej z gry.
"Zobaczmy. Nikt mnie nie widzi. Wszystko będzie ujawnione. Cała sala, szuka ciała"
Reply }}}
Dzięki Shadow, Powiem szczerze, że niektóre modele to cholernie ciężkie wyzwanie.

Dobra oto ostatnia para bohaterów przeciwnych frakcji skończona:

[Image: Mages.jpg]

To narazie tyle jeśli chodzi o bohaterów podstawowych. Może w przyszłości zrobię ich więcej ale na razie chcę się skupić na skończeniu mapy.

Teraz jednostki poszczególnych stron:

[Image: image.jpg]

[Image: Nilfgaard.jpg]

Dodatkowo zrobiłem parę ciekawych 'Eventów'. Co x czasu na mapie pojawi się jakiś potwór albo fala potworów do zabicia. Niektóre zespawnują się w poszczególnym miejscu i będą przeszkadzać jakiejkolwiek ze stron która się napatoczy. Inne będą specificznie atakować bazy obu stron. Niektóre z nich to Połódnica nieopodal farmy przy palących się zwłokach gdzieś na środku mapy, Leszy przywołujący hordę wilków na obozowiska stron no i nie mogło przecież zabraknąć Dzikiego Gonu czyli Eredina wraz ze swoją armią żołnierzy i ogarów gonu.

Teraz jeszcze skille i myślę, że możemy niebawem zacząć beta testy Oczko

Stay tuned.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Ja bym może Vilgefortza dodał w formie eventu bo lorowo to skurczybyk był naprawdę silny jak pamiętam to w Krwi Elfów pokonał Geralta kosturem. Jak będzie dalej nie wiem bo przeczytałem Chrzest Ognia i biorę się za Wieżę Jaskółki. No póki co projekt wygląda fajnie tylko niektóre modele poprawisz mam nadzieję ;Oczko Mam co doglądać z tego Sanatorium Duży uśmiech
Pozdrowionka.
"Strach, ubóstwianie, zachwyt. To wszystko słuszne reakcje." ~ Aurelion Sol : Architekt Gwiazd
[Image: latest?cb=20160315131038&path-prefix=pl]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Vilgefortz to i tak piórko w porównaniu z Panem Lusterko Język
Reply }}}
Podziękowanie od:
No w sumie tak ^^
"Strach, ubóstwianie, zachwyt. To wszystko słuszne reakcje." ~ Aurelion Sol : Architekt Gwiazd
[Image: latest?cb=20160315131038&path-prefix=pl]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Dzieki za opinie Panowie. 
Vilgefortz chyba jednak zostanie. To dosc znaczaca postac po stronie Nilfgaardu (mimo, ze pracowal na wlasna korzysc). 

Pan Lusterko w sumie bylby niezlym pomyslem na dodanie go jako eventu jakiejs zagadki. Byc moze i jego tez dodam jako event a moze jako bohatera neutralnego. Na razie jednak wole skupic sie nad wydaniem wersji beta do przetestowania wraz z Wami. Musze tylko dorobic te skille i potem je odpowiednio zoptymalizowac.

Jesli mapa wyjdzie pozytywnie to byc moze zrobilbym nowa mape 2v2 Nilfgaard i Skellige vs Nilfgaard i Scoia'Tael ale to jeszcze bardzo odlegla przyszlosc [Image: smile.gif]

@Edit

Chciałbym przetestować pewne aspekty mapy na multiplayer. Jeśli byłby ktoś zainteresowany zagrać to omówmy wszystko dzisiaj ok godziny 21.
Mapa jest dalej we wczesnym stadium. Kończę zarówno itemy jak i skille jedynie te dwie rzeczy zostały. Ważna jedna rzecz potrzebuję jednego z was jako Hosta na Bnecie no chyba, że zagramy w to inaczej (ENT? GAMERANGER?).
Będę wolny cały weekend od godziny 21.
Pozdrawiam 

@EDIT2

Najnowszy update skilli bohaterów:

[Image: Geralt_Stats.png]

[Image: Letho_Stats.png]

[Image: Triss_Stats.png]

[Image: Cynthia_Stats.png]

[Image: Zoltan_Stats.png]

[Image: Bonhart_Stats.png]

[Image: Detmold_Stats.png]

[Image: Vilgefortz_Stats.png]

[Image: Natalis_Stats.png]

[Image: Menno_Stats.png]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Czar przywołania Golema Cynthii ma polski opis powyżej, co może źle wyglądać w sąsiedztwie angielskich Uśmiech

Poza tym Zoltan wygląda świetnie.
Reply }}}
(21.05.2017, 17:23)GoldenKnight223 Wrote: Czar przywołania Golema Cynthii ma polski opis powyżej, co może źle wyglądać w sąsiedztwie angielskich Uśmiech

Poza tym Zoltan wygląda świetnie.

Dobre spostrzeżenie GoldenKnight. Już to poprawiłem.
No i tak na marginesie - witamy na forum!
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.