• 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wiedźmin - MOBA
...czy to Ty miecio? xD
Shadow. Shadow in the world is like the water on Earth - is a greater part of it. And people cling to the land - light without which die.

[Image: rrGaPK4.gif]
Reply }}}
Podziękowanie od:
#offtopic
[Image: comment_Qhh2QQgZxMZD1nXMBOj2x83Lw51Fvyh3.jpg]

btw. coś się popsuło wklejanie screenshotów
[Image: image.png]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Czekam z niecierpliwością na następne beta testy bo chce widzieć jak idą postępy, ostatnio nie miałem czasu i jak tym razem będą w sobotę to na 100% wezmę w nich udział i jak coś klan też się pyta kiedy kolejne beta testy.
A i tak apropo działa wersja z muzyką?Język
Reply }}}
Podziękowanie od:
Prawdopodobnie zrobię następnie beta testy w tą sobotę o 21 ale nie obiecuję bo późno kończę pracę. 
Fajnie słyszeć że inni są też zainteresowani Uśmiech.
Wersja z muzyką narazie nie działa nie wiem dlaczego. Obecnie pracuję nad dodaniem 10-ciu nowych bohaterów jako odpowiedniki orgyginalnej dziesiątki by gra miała większy balans pomiędzy frakcjami. Puki co będą:
  • Vernon Roche
  • Tibor Eggebracht
  • Vesemir
  • Serrit
  • Yennefer 
  • Stefan Skellen
Wciąż myślę nad resztą. Dodatkowo dodałem więcej bossów oraz więcej przedmiotów do sklepików. To narazie tyle.

@EDIT:

Co myślicie o nowym modelu Vilgefortza?

[Image: Untitled-1.png]
Reply }}}
Podziękowanie od:
No fajny Uśmiech

A próbowałeś może po jednej nutce dokładać i testować, czy nie ważne jaką dasz to nie działa?
"Zobaczmy. Nikt mnie nie widzi. Wszystko będzie ujawnione. Cała sala, szuka ciała"
Reply }}}
Podziękowanie od:
Mały update projektu:

Po około miesiąca udało mi się nareszcie znaleźć ten nieszczęsny błąd, który uniemożliwiał nam granie sieciowe poprzez sprawianie, że mapa była niekompletnie pobrana (mimo, że gracze ją ściągnęli na swoje pecety).

Nie wiem czy to wina najnowszego patcha czy coś nie tak jest z moim Warcraftem ale nie mapa nie może mieć więcej niż 40mb przy graniu na battle.net. 

Dla ciekawości stworzyłem pustą mapę i powrzucałem do niej mnóstwo importów - całość ważyła prawie 110mb (przy czym Blizzard teraz twierdzi, że możemy hostować mapy do 128mb). Efekt - taki sam jak w przypadku mapy Wiedźmina czyli niekompletnie pobrane mapy reszty graczy uniemożliwiającej rozpoczęcie gry.

Koniec końców udało mi się wreszcie wznowić prace nad projektem, więc prawdopodobnie niebawem dam Wam znać kiedy będą następne testy z...uwaga, uwaga...MUZYKĄ! TAK TAK! Duży uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
Jak dla mnie to ten projekt, aż się prosi, żeby drugą wersję zrobić w SC2 Duży uśmiech Wiadomo, że teraz nie będziecie tego przenosić, ale jeżeli macie problem z wielkością mapy, plus sam styl idzie w kierunku realizmu, to na przyszłość możecie pomyśleć właśnie o SC2 Uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.