• 4 Vote(s) - 4.75 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wiedźmin - MOBA
No i co udały się te testy w końcu?

Co z projektem stachu?
[Image: image.png]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Miło że ktoś dalej się interesuje moim projektem Uśmiech.

Projekt będzie niebawem skończony. Zostało mi zaledwie z 8 skilli do wymyślenia i gotowe. Muszę tylko pogłówkować co dobrego by tu zrobić. Skille co prawda są lekko zedytowane od standardowych skilli w3 ale mimo wszystko przynajmniej będzie to pierwszy projekt, który zrobię do końca od czasu Wowa: WotLK.

Testy niestety noe wyszły znowu Miecio. Będziemy potrzebowali kogoś kto może hostować na orginalnym bnecie bo już dwa razy próbowaliśmy testować mapę przez gamerangera i nawet się nie połączyliśmy. Nie wiem, może to przez nowy patch?

Będę musiał podać oficjalną datę i chciałbym Was prosić o pomoc w testach. Mapa przyjmuje do 10 graczy, tak więc dam wam znać co kiedy i jak.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Możesz hostować mapę poprzez użycie ENTgaming.net, przydatne. Taki bot, najpierw trzeba wrzucić mapkę poprzez stronę, a później można ją hostować. Lub usunąć.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Jakby termin testów wypadał w dowolny piątek pod wieczór, albo w sobotę to mógłbym zagrać. Mogę nawet team speaka załatwić.
"Zobaczmy. Nikt mnie nie widzi. Wszystko będzie ujawnione. Cała sala, szuka ciała"
Reply }}}
Podziękowanie od:
Zamiast TSa możemy użyć Discorda Oczko wygodniejszy Oczko
Ja jak zawsze, chętny do testów
Shadow. Shadow in the world is like the water on Earth - is a greater part of it. And people cling to the land - light without which die.

[Image: rrGaPK4.gif]
Reply }}}
Podziękowanie od:
No testowałem, diacorda i bardzo fajnie się grało w dote.
Co do testów daj znać.
[Image: image.png]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Ten Geralt wygląda w grze trochę jak zając z twarzy (albo Kościej z Polanów II).
Co do rozgrywki według mnie zbyt wolno się rozkręca. Na początku nie robi się niczego poza chowaniem za miniomami.
Poza tym potwory pojawiają się co chwile co jak ucieka się na low hp może być śmiertelne (albo używane w celu popełnienia samobójstwa).

Podoba mi się jednak styl minimapy i ogólnie krajobraz.
Najlepsze w tym wszystkim jest to, że wiele z tych modeli, które można tam znaleźć zostało zrobione przez autora za co ogromny szacunek.

Jeszcze taka rada... Pokombinuj z oknem wyboru postaci bo jest mało intuicyjny.
Dodatkowo kiedy ma się włączone paski życia nad postaciami tworzy się chaos. ;_;

Pozdrawiam i nie mogę się doczekać następnych updatów.
Reply }}}
Podziękowanie od: LordStachu
[Image: Untitled-2.png]

Hej Gobliny,

Po rozkmninieniu hostowania na battlenecie i wolnym poranku mam przyjemność ogłosić beta testy mapy jutro o godzinie 11:00 polskiego czasu (żeby nie było że mojego). Od około 10-tej będę na kanale goblina na Discordzie to omówimy co i jak oraz udostępnię Wam pierwszą wersję.

Teraz tak, mapa umieści do 10-ciu graczy więc potrzebuję 9-ciu ochotników tutaj pod postem - kto pierwszy ten lepszy bo miejsca są ograniczone Oczko.
Jutro rano pierwsza 9-tka (o ile wypełnimy mapę graczami) niech spotka się ze mną na Discordzie po 10-tej a jeśli na nim nie jesteście to spotkamy się potem na Battlenecie Europejskim o 11-stej na kanale WitcherMOBABetaTesty. Dobrze by było jakbyście też oprócz zgłoszenia się poniżej dopisali swoje nicki Battlenetu. Mój oczywiście to LordStachu.

Do zobaczenia rano. Mimo, że dzisiaj piątek to postarajcie się nie pić za dużo dzisiaj wieczorem by jutro wstać Uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
Nie wiem czy dam radę o 11 :/ tak więc opcjonalnie ja
Shadow. Shadow in the world is like the water on Earth - is a greater part of it. And people cling to the land - light without which die.

[Image: rrGaPK4.gif]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Ja się zgłaszam, pierwszy raz będę brał udział w Beta testach Język
Nick na Bnet to Tichondrius
Reply }}}
Podziękowanie od:
Ja również chciałbym wziąć udział. Ale z góry uprzedzam, że nie mam całego dnia.
Nick: Bezifabr Uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
[Image: EpTQFnb.png]

Dziękuję Bezi, Totanic, KaszankaSzatanka za pomoc w testach i zrekrutowaniu dodatkowych ochodników z klanu KaszankiSzatanki.
Ogólnie opinie były różne Uśmiech. Jedni pisali że mapa była dobra inni że śmieszna jednak jedno co jest pewne to to że mapa musi przejść masę poprawek.

@Bezi
@Totanic
@KaszankaSzatanka

Dzięki jeszcze raz za dołączenie do testów. Moglibyście teraz mi wypisać jakie błędy wypatrzyliście żebym nic nie pominął? obojętnie czy na PW czy tu na forum nie ma znaczenia.

Puki co dla tych, którzy nie mieli przyjemności pograć oto screeny od Beziego:

[Image: WoZqJZT.png]

[Image: wedJhZt.png]

[Image: G6keisG.png]

[Image: QyBRfyD.png]

[Image: xF65E5e.png]

[Image: Ym7sHOe.png]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Jeszcze podszlifujesz tą mapę to może cd projekt poprosi cię o współprace i ta mapa wyjdzie jako osobna gra xDD
Reply }}}
Podziękowanie od:
Szkoda, że tak wcześnie, nie dałem rady o tej porze Smutny
"Zobaczmy. Nikt mnie nie widzi. Wszystko będzie ujawnione. Cała sala, szuka ciała"
Reply }}}
Podziękowanie od:
Nic się nie stało Shadow, następnie beta testy będą jakoś za co najmniej 2 tygodnie. Mam parę rzeczy do doszlifowana puki co więc dam znać tym razem wcześniej żebyś zdążyłUśmiech.

Kaszankaszatanka, dzięki za miłe słowa a masz jakieś uwagi do mapy? Coś znalazłeś c9 nie powinno tam być może jakieś Op bohaterów? Zależy mi na krytyce żeby gra była jak najlepiej doszlifowana.
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.