• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SI
Cześć!
Mam kolejny problem, ale od czego jest to forum Oczko Mianowicie, potrzebowałbym najprostszej sztucznej inteligencji. Po prostu komputer zbiera zasoby, szkoli wojowników i atakuje gracza, w międzyczasie opracowując jakieś ulepszenia. Ja niestety edytora SI nie ruszałem i nie ruszam, chociaz wydaje się prosty, to jakoś nie mogę tego ogarnąć.

Z góry dzięki!
Opera   

P.S. Jeżeli ktoś umie, to mógłby napisać poradnik o tworzeniu SI, dla przyszłych pokoleń.
Reply }}}
Podziękowanie od:
O lol. Właśnie z edytorem SI jest taki problem, że jest zwariowany i raz działa, raz nie.
Najlepiej by było jakiś skrypt napisać do SI. Jak chcesz to ci mogę napisać jakiś system SI w vJassie lub w GUI Uśmiech
[Image: Intro_S.png]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Byłbym wdzięczny, może innym tez się przyda. Ja niestety ani Gui ani vJassa nie ruszałem jeszcze i nic nie umiem w nich zrobić.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Jestem na 100% pewny, że GUI ruszałeś.
To jest wtedy, kiedy otwierasz edytor wyzwalaczy.
Na pewno robiłeś coś w wyzwalaczach Uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
Chodziło o to, ze w GUI nie robiłem jeszcze żadnej SI Uśmiech To jak będzie, machnąłbyś to SI? Jeżeli chodzi o GUI to pewnie byłbym w stanie coś wypocić sam, ale raczej niezbyt udanego, więc byłbym wdzięczny za pomoc.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Spróbuję cię zadowolić Uśmiech Jak skończę mój spell to wtedy zacznę robić ten systemik i go prześlę na hosting..
Reply }}}
Podziękowanie od:
Dzięki!
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.