• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

problem z frozen throne
Zainstalowałem jakiś czas temu FT i po rozegraniu dużej części kampanii wszystkie savy sie usuneły + nic nie chce sie zapisywać. wiem że zapewne  nikt mnie tu nie zna ale pomuszcie
Reply }}}
Podziękowanie od:
Usunięcie zapisanych stanów gry mogło być spowodowane aktualizacją gry. Zaś jeśli błąd wyskoczył bez tego być może inna ingerencja w pliki gry z twojej strony to spowodowała, np przeniesienie Warcrafta do folder "Program Files".
Spróbuj uruchomić grę jako administrator, wyłącz kompozycje wizualne oraz zmień na niższą palete kolorów. ( te dwie ostatnie są opcjonalne, lecz przydatne gdy nie masz cinematików czy niektórych efektów w grze)
Shadow. Shadow in the world is like the water on Earth - is a greater part of it. And people cling to the land - light without which die.

[Image: rrGaPK4.gif]
Reply }}}
Podziękowanie od:
i dzieje sie jeszcze inna dziwna rzecz jak skończe pierwszą misje z nagami w FT i przechodze do następnej to resetyją mi sie wszystkie itemy (pod koniec pierwszej misji miałem cały ekwipunek) i umiejętności (dałem w teleport a na drugiej miałem tenpunkt na tym trującym nożu)
Reply }}}
Podziękowanie od:
To znany bug z gamecache od 3-4 ostatnich patchy, nic z tym nie zrobisz niestety. Może jakbyś grał na starszych systemach operacyjnych.
[Image: image.png]
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.