• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

TWORZENIE RASY - GŁOSOWANIE
Hej, zgodnie z regulaminem konkursu, czas na głosowanie. Myślę, że nie ma co się rozpisywać i zwyczajnie każdy niech napisze czyją rasę wybiera. Może napisać sam nick twórcy, uzasadnienie nie jest konieczne. Nie daję ankiety, aby głosowanie nie budziło wątpliwości Uśmiech
Tak jak pisałem, nowe osoby na forum proszę o wstrzymanie się od oddania głosu, jeżeli chcecie ocenić daną rasę, proszę o zrobienie tego w temacie danego projektu Uśmiech
Co do nagrody, to zwycięzca dostanie kod karty BN, zaznaczam, że z przyczyn mojego ograniczonego czasu mogę się opóźnić o dzień lub dwa, dlatego będę wdzięczny za wyrozumiałość. Pozdrawiam i życzę powodzenia :Uśmiech

PS
Ja wstrzymuję się od głosu Uśmiech

UWAGA: Każdą osoba oddająca głos, może głosować tylko raz. Posty edytowane nie będą brane pod uwagę!
Reply }}}
Podziękowanie od: Martinez
Ja głosuję na rasę Stacha Duży uśmiech
Ten post był edytowany -259638 raz(y) ostatnio edytowany przez Axator: Za 3 pojutrze, 29:89
Reply }}}
Podziękowanie od: LordStachu
LordStachu
Mrok jak...
Reply }}}
Axator (poza tym nie będę głosował na samego siebie).
Reply }}}
Podziękowanie od:
Axator
Reply }}}
Podziękowanie od:
Modelowanie i texturowanie to to czego nie nauczyłem się przez całą moją zabawę z edytorem.
Pomimo tego iż jestem bardziej matematykiem niż humanistą.
Bardziej imponuje mi rasa stworzona przez Stacha.
Reply }}}
Myślę, że dziś o 24 ogłosimy wyniki głosowania Uśmiech
Reply }}}
Stachu
"Zobaczmy. Nikt mnie nie widzi. Wszystko będzie ujawnione. Cała sala, szuka ciała"
Reply }}}
Głosowanie dobiegło końca. Pozostaje mi tylko pogratulować Stachowi wygranej, a także Axatorowi za udany projekt Uśmiech Ze Stachem skontaktuje się PW w celu uzgodnienia szczegółów nagrody. Pozdrawiam Uśmiech
Reply }}}
Dziękuję wszystkim którzy na mnie zagłosowali dzięki Wam jestem zwycięzcą Duży uśmiech.

Pragnę podziękować również Axatorowi za sportową rywalizację i pogratulować drugiego miejsca (choć ostatniego Uśmiech).

Wszystkim goblinom życzę powodzenia w następnych forumowych konkursach. Jeśli jednak ktoś będzie chciał zrobić może jakąś kampanię/mapę moją rasą konkursową to ma wolną rękę Uśmiech.

Jeszcze raz dziękuję za wygraną wooop wooop!! Duży uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
Gratulacje Duży uśmiech Może i mam ostatnie miejsce ale czuję się jakbym był na podium Duży uśmiech
Ten post był edytowany -259638 raz(y) ostatnio edytowany przez Axator: Za 3 pojutrze, 29:89
Reply }}}
Podziękowanie od:
Trzeba w przyszłości pomyśleć nad jakimś wyróżnieniem za drugie miejsce Uśmiech
Reply }}}
Sam w przyszłości ogarnę jakiś konkursik Duży uśmiech
12 . 10 . 2017
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.