• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nasze Porzucone Projekty
Witajcie drogie Gobliny.

W tym temacie znajdziecie nasze stare i już porzucone projekty, które niestety nie doczekały się swojej premiery. Ale przecież czemu nie mielibyśmy ukazać choć drobnostki naszej ciężkiej pracy, nad którą to siedzieliśmy miesiącami albo i nawet latami. Dlatego też ten temat jest poświęcony właśnie temu. Inni mapmakerzy również by na tym zyskali podłapując ciekawe pomysły, modele, tereny czy systemy i mogliby je zrozumieć mając gotową mapę przed sobą. Tak więc śmiało! Publikujcie swoje stare już porzucone mapy, kampanie dla innych bo po co mają umierać w samotności, w najmroczniejszych czeluściach Waszych dysków twardych Uśmiech.

WORLD OF WARCRAFT - WRATH OF THE LICH KING MORPG V.3.0

[Image: wow_logo.png]

Jedna z moich pierwszych map z 2003-2007 roku i chyba najbardziej sukcesywna.
Oto mapa multi RPG świetna na bneta.

Opis z ekranu ładowania:
- Nowy świat Northrend
- Nowa rasa przy poziomie 55: Rycerz Śmierci
- Nowe miasto neutralne: Dalaran,
- Nowa arena: Argent Coloseum,
- Nowe zadania (W sumie 59 unikalnych misji!!!),
- Nowe zestawy klasowe,
- Nowe zbalansowane profesje,
- Nowe latające wierzchowce,
- Nowe przedmioty,
- Nowe legendarne artefakty,
- Nowi Bossowie,
- System obrażeń,
- System dodatkowego ekwipunku,
- System kamery
- I wiele wiele innych...

WAŻNE!!!
Po wybraniu bohatera należy wpisać komendę 'cameraoff' z racji tego, że system kamery jest niedopracowany.

PŁONĄCA APOKALIPSA

[Image: PA_logo.png]
Jeden z większych projektów RPG, nad którym siedziałem dobre parę lat (jeszcze za czasów arcane). Zaczęty w 2008 projekt jest przerobiony tak by gracz miał wrażenie, że gra w WoWa ale z intrygującą fabułą. Wcielamy się w Grothara, jednego z najemnych zabójców z klanu Płonącego Ostrza i zostajemy wysłani do Crossroads w Barrens by odzyskać jedną z tajemniczych ksiąg Medivha by przyzwać ostatniego generała Płonącego Legionu - Upiornego Władcę, Mephistrotha. Średni czas grania to 45 minut do 1,5 godziny.

EVERDEN

[Image: everden.png]
Mój ostatni porzucony projekt. Dość obszerny RPG, ma mnóstwo błędów więc wybaczcie, ale można pograć. System Walki nie był ruszony. Główny impakt stawiałem na fabułę więc jeśli będziecie słuchać się NPC'ów to możecie pograć nawet do 2 godzin Uśmiech.
Fabuła toczy się gdzieś w puszczy, nasz bohater jest ścigany przed tajemniczych zabójców. Udaje się mu jednak umknąć skacząc z wodospadu. Niestety w skutek tego nasz bohater dostaje amnezji i nie pamięta nic sprzed ostatnich chwil.
Co zawiera:
- system kamery,
- system konwersacji - gadaj z każdym NPC'iem używając zdolności ROZMOWA i nakieruj zdolność na jakąkolwiek postać,
- system pogody,
- system zbierania przeróżnych rzeczy z beczek/pojemników
- system realnej nocy,
- system pomieszczeń,
- Mnóstwo modeli i tekstur,
i wiele innych.

To tyle ode mnie. Czekam na wasze porzucone projekty. Kto wie? Może komuś się przydadzą a może ktoś przejmie pałeczke i dokończy je kiedyś? Uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
Smuci mnie, że trafił tu Everden Smutny No ale cóż, pobiorę i zagram z wielką chęcią.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Wrzuciłbym Koronę Śniegu i Krwi ale cóż spalony dysk Język
"Strach, ubóstwianie, zachwyt. To wszystko słuszne reakcje." ~ Aurelion Sol : Architekt Gwiazd
[Image: latest?cb=20160315131038&path-prefix=pl]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Wrzucam mój projekt ERPGIE multiplayer z 2013 roku.

Około 250 godzin poświęcone by wszystko wymyślić i skonstruować, skończone w jakichś 20-25%

''Wszystko'' jest customowe, ale nie tak jak bym chciał. Do tego teren kijowy i gra jest mało dynamiczna. Nudzi się po 15 minutach.
Zaznaczam też, że wtedy brakowało mi skilla w edytorze.

Nie chce mi się rozpisywać co zawiera w sobie.

Z osób co grali na bnet raczej brak aprobat. 
Z GF forum grali w niego LordStachu; T0TaNiC i Saran i też mieszane opinie

ps. 
Od tygodnia pracuję nad remakiem, na nowych zasadach i większej mapie.

Attached Files
.w3x   Blade of darkness Old Project.w3x (Size: 4.86 MB / Downloads: 7)
Reply }}}
Podziękowanie od: LordStachu
Cześć! Zazwyczaj tylko czytam posty, ale skoro powstał temat o porzuconych projektów poczułem się zobowiązany do wrzucenia paru moich pierwszych projektów Uśmiech Teren jest średniawy,a  wyzwalacze zazwyczaj nie działają, ale może komuś się kiedyś przyda! Enjoy! PS. W mapie o roboczej nazwie "Noca" mogły uchować się jakieś ciekawe systemy, tą mapę należy otwierać w innym edytorze niż standardowy Uśmiech

Attached Files
.w3x   Noca.w3x (Size: 672.71 KB / Downloads: 6)
.w3x   Jacowe RPG v.0.1.w3x (Size: 1.14 MB / Downloads: 7)
Reply }}}
Podziękowanie od: LordStachu
Duży uśmiech 
Może nie jest porzuconym projektem, ale jak wrzucamy mapy to wrzucamy. Kiedyś sobie takie coś zrobiłem. Może komuś się sprzyda xD

.w3x   Uważaj, bo się wystraszysz xD.w3x (Size: 14.34 KB / Downloads: 3)

Hmmm... rzeczywiście może się komuś sprzydać :p
[Image: Intro_S.png]
Reply }}}
Podziękowanie od:
weź nie zaśmiecaj, nic tu nie ma lulz
(tak wiem, napisał to rok temu xd)
12 . 10 . 2017
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.