• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Efekt Tłumu
Witajcie.

Ostatnio zająłem się troszkę edycją dźwięku do mojego projektu i mam takie pytanie. Jak z jednego, maks dwóch głosów, zrobić tłum? Chodzi mi o coś w stylu, odpowiedzi tłumu na zawołanie, np. Król woła z pałacowego balkonu "Czołem, żołnierze!", a tłum głosów odpowiada mu "Czołem królu!". Da się coś takiego sklecić w audacity? Nawet po angielsku nie znalazłem dobrego wytłumaczenia, nie jest to raczej popularny temat, a tutaj chyba mamy kilku dobrych w obróbce dźwięku.
Reply }}}
Podziękowanie od:
W sumie dosyć prosta rzecz, chociaż wykonanie może być nieco trudniejsze - bierzesz taki głos, tworzysz jakieś 5-10 kopii i każdą modyfikujesz by brzmiała trochę inaczej, a potem puszczasz wszystko razem i dajesz każdym kolejnym dźwiękom minimalne opóźnienie. Tyle
Reply }}}
Podziękowanie od:
Albo nagrywasz głosy 10 razy ;d
Reply }}}
Podziękowanie od:
przy nagrywaniu głosów 10 razy może być ciężko z dokładnym wyliczeniem długości pojedyńczego dźwięku tj trzeba by wszystkie 10 głosów nagrać wymawiając daną frazę w niemalże tym samym tempie co łatwe raczej nie jest
Reply }}}
Podziękowanie od:
Dzięki za radę, spróbuję.
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.