Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Utrzymanie Goblin Factory - zbiórka pieniędzy
Kostka 
Hej, 
Za 2 tygodnie od momentu napisania tego posta wygasa nam zarówno hosting, jak i domena, więc - sprawa oczywista - trzeba zebrać pieniądze żeby je przedłużyć.
Dlatego też w imieniu administracji chciałbym poprosić wszystkich chętnych o wsparcie Goblin Factory i wysłanie chociaż niewielkiej dotacji na cel utrzymania forum.
Dotacje można wysyłać na PayPal:

Lub poprzez SMS/przelew pod tym linkiem. W przypadku tej opcji w formularzu podajcie swój e-mail lub napiszcie do mnie PW z datą doładowania.
Jeżeli ktoś by chciał nas wspomóc za pomocą PaySafeCard to proszę o wysłanie go mi kodu na PW
Za wszelkie darowizny w imieniu administracji bardzo dziękuję

Edit: Do siódmego czerwca zebraliśmy wystarczającą ilość pieniędzy by przedłużyć ważność naszej domeny o rok. Zostało nam 3,40 PLN, i zbieramy obecnie na sam hosting. tj potrzebujemy od 46,60 PLN do 66,60 PLN.
Jarvin jak możesz, to napisz proszę ile już jest i ile dokładnie potrzeba :)
Nie da się zrobić przelewu bezpośrednio na Twoje konto? On mi każe logować się na własnego paypala, kiedyś chyba można było bezpośrednio
Możesz doładować portfel na konto na hostingu: https://biznes-host.pl/index.php?s=cmd&action=doladujkonto&komu=Jarvin :)
Tu działa zwykły przelew.
nawet polecam wpłacanie na stronie bhostu, dużo lepiej to wychodzi
Wrath zauktualizowałem już jakiś czas temu post
a to słabo po wpłaciłem już przez paypala-mogłeś wcześniej dać info. Siak czy tak już rok temu miały być jakieś ozdobienia czy coś dla donatów więc może w tym roku by się udało?
[Obrazek: smiley.gif][Obrazek: sad.gif]
a
[Obrazek: 7XHzOkps.jpg]
5.49 PLN ode mnie jak coś :D
jeszcze 15 zł by się przydało. Będą badge'y w nagrodę!
Spoko, ode mnie jeszcze dzisiaj.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości