• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

QUIZ wiedzy o świecie Warcrafta
Garrosh zatruł swój topór gdy z nim walczył.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Nie uznaję,  Midas. ;Oczko

Garrosh go zabił ale nie był odpowiedzialny za jego śmierć. Moje pytanie jest nadal aktualne: kto był odpowiedzialny za śmierć Cairne'a i jak do tego doszło. Uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
Trochę pokręcone pytanie zadałeś Stachu. Na zdrowy chłopski rozum, to za śmierć odpowiedzialny jest bezpośrednio ten, kto zabija. Broń, którą wybrał Garrosh została zatruta przez Magathę Grimtotem, więc można uznać, że poniekąd ona też i ew gdybać, czy w uczciwej walce Garrosh również by zwyciężył Uśmiech

PS
Zmieniłem reguły Quizu, żeby na przyszłość uniknąć takich sytuacji, to zadajemy kolejne pytanie, gdy autor uzna odpowiedź Uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
(05.05.2016, 23:03)WrathAmon Wrote: Trochę pokręcone pytanie zadałeś Stachu. Na zdrowy chłopski rozum, to za śmierć odpowiedzialny jest bezpośrednio ten, kto zabija. Broń, którą wybrał Garrosh została zatruta przez Magathę Grimtotem, więc można uznać, że poniekąd ona też i ew gdybać, czy w uczciwej walce Garrosh również by zwyciężył Uśmiech

PS
Zmieniłem reguły Quizu, żeby na przyszłość uniknąć takich sytuacji, to zadajemy kolejne pytanie, gdy autor uzna odpowiedź Uśmiech

Tą odpowiedź uznaje Uśmiech czytanie ze zrozumieniem się kłania :p pytanie nie było kto 'zabił' lecz kto był 'odpowiedzialny' a odpowiedzialna za śmierć Cairne'a była właśnie Magatha za zatrucoe broni Garrosha zamiast zamoczenie w rytualnym oleju. Następnie pytanie?
Reply }}}
Podziękowanie od:
Jaka istota była uważana za odpowiedzialną spaczenie Drzewa Vordrassil?
Reply }}}
Podziękowanie od:
Yogg-saron
Mrok jak...
Reply }}}
Podziękowanie od:
Bardzo dobrze, zadajesz pytanie Fox Uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
Jaką formę przyjął Kil'Jaeden, kiedy objawiał się orkowym szamanom, kiedy starał się wcielić ich rasę do swoich planów?
Mrok jak...
Reply }}}
Podziękowanie od:
"Ich" czyli Draenei?
Reply }}}
Podziękowanie od:
(04.05.2016, 15:50)Saran Wrote: No więc Lordaeron został założony przez wydziedziczonych lordów ze Strom, stolicy królestwa Arathoru. To pierwsi królowie?

W każdym razie jak miał na imię ten pierwszy władca Lordaeronu (bo król Terenas był ostatnim)?
A człowiek pokonał bestię, która wróciła do Królestwa Beliara...
Reply }}}
Podziękowanie od:
Chryste, chodziło mi o orków...
Gdzieś mi zjadło te parę słów... Wybaczcie.
Mrok jak...
Reply }}}
Podziękowanie od:
W takim razie przyjął formę ukochanej Ner'zhula.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Zgadza się.
Mrok jak...
Reply }}}
Podziękowanie od:
No więc pytanie: Jak zginął Hakkar? (Demon)
Reply }}}
Podziękowanie od:
Zabił go Malfurion przywołując piorun
Ten post był edytowany -259638 raz(y) ostatnio edytowany przez Axator: Za 3 pojutrze, 29:89
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
3 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.