• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Win10 a Wc3
(Na wstępie chciałbym zaznaczyć, ze nie wiem czy ten temat jest w dobrym dziale, więc jakby co to proszę o przeniesienie.)
Cześć!
Chciałem zapytać, czy Warcraft i Edytor Światów chodzą bez zarzutu na Windowsie 10, bo to być albo nie być dla uaktualnienia systemu Uśmiech
Z góry dzięki!
Dekajo Opera
Reply }}}
Podziękowanie od:
Przyznam szczerzę, że tak samo decydowałem o Win8.1

Powiem tak: Podejrzewam, że Win 10 przez to, że tak naprawdę działa na tym samym kodzie co Vista, 7, 8, 8.1 ; powinno działać. Jednak stuprocentowej pewności nie mam. Radzę popytać na anglojęzycznym hivie gdyż tam przez to, że jest więcej osób online, szybciej znajdzie się osoba która udzieli poprawnej odpowiedzi

Wiem, że mój post nic nie wnosi tak naprawdę lecz zacznę szukać wraz z tobą odpowiedzi.

Edit: 1

http://www.microsoft.com/en-us/windows/c...e=Software
Według (chyba) microsoftu działa

Edit: 2

Na Chacie Hivu piszą iż tak

Myślę, że tak
Shadow. Shadow in the world is like the water on Earth - is a greater part of it. And people cling to the land - light without which die.

[Image: rrGaPK4.gif]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Ja używam Windows 10 i z radością mogę stwierdzić, że wc3 działa
Reply }}}
Podziękowanie od:
Dzięki wielkie.
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.