• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Demony
#1
Jak myślicie, czy demony z Sanktuarium oraz Płonącego Legionu... są te same?
Reply }}}
Podziękowanie od:
#2
Niet. Są to twa różne uniwersa.

W dużym skrócie:
-Demony w Sanktuarium pochodzą z Piekła i są podległe (były, będą, zależy na którym etapie jesteśmy) Pierwotnemu Złu, tj. Diablo, Mefisto i te inne przyjemniaczki. Tak po prawdzie to hierarchia jest bardziej skomplikowana, ale mniejsza o to.

-Demony w Azeroth, będące sługami Płonącego Legionu, służą Sargerasowi i jego podkomendnym. Należy zwrócić uwagę, że nie wszystkie demony należą do Legionu. Dodatkowo demony w większości przypadków nie rodzą się demonami, a są tworzone, bądź wypaczane z istot na podbitych przez Legion światach.

Dlatego szczerze wątpię, aby te demony były tymi samymi.
ALWAYS ANGRY, ALL THE TIME!!
Reply }}}
Podziękowanie od:
#3
Wiesz, ja również bym wątpił, gdyby nie... jedna rzecz. A może i dwie?
Chodzi o pewne dwie nogi...
Otóż chodzi o nogi Wirta. Obie znajdują się w uniwersum Warcrafta, a co ciekawsze, obie mają bardzo ciekawe opisy. Obie występują jako przedmioty. Co ciekawe, znajdują się nie gdzie indziej, niż w kategorii "Kampania", co też może sugerować iż faktycznie występują one w historii Warcrafta.
Opis jednej z owych nóg dużo daje to myślenia. Oto on: "Czy to możliwe, żeby otworzył się portal i przerzucił tutaj szczątki naszego ulubionego koleżki z Diablo? Jeśli tak, to kto to uczynił? Gracz czy Demon? Ile światów podbił Płonący Legion? Czy Demony Płonącego Legionu i te z Sanktuarium to te same istoty? Aż ciarki chodzą po plecach..."
Reply }}}
Podziękowanie od:
#4
A czarodziejka mówi: ,,Może poczatujemy kiedyś razem na Battle.necie?"

Choć to jest Blizzard. Możliwe, że wszystkie gry są w tym samym uniwersum - jedynie na innych planetach.
Shadow. Shadow in the world is like the water on Earth - is a greater part of it. And people cling to the land - light without which die.

[Image: rrGaPK4.gif]
Reply }}}
Podziękowanie od:
#5
A Hydralisk był w jednej misji Nocnych Elfów i o czym to świadczy? Że Zergowie podbijają Kalimdor? Duży uśmiech Chociaż HotS pokazuje nam, że postacie się spotkały, to myślę, że trzeba traktować to z dystansem i za kanon przyjąć, że to są inne światy Uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od: Martinez
#6
Może i tak. No to teraz tylko muszę poszukać na BattleNecie czarodziejki, poczatujemy.
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment
   
O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.