• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Własna Gra Na Battle.Net
Instalacja starej wersji na istniejaca nowa z battle.netem czyli z 1.26 na 1.21b
A człowiek pokonał bestię, która wróciła do Królestwa Beliara...
}}}
Podziękowanie od:
Ale próbowałeś zainstaliować 1.21b poprzez version switchera?
}}}
Podziękowanie od:
Nie próbowałem a to jakis program sluzacy do przelaczania sie miedzy wersjami? Dla przypomnienia jak stwarzam (nie uruchamiam mapy) gre to koledze wyskakuje taki komunikat "Błąd napędu CD-ROM" a kolega ma oryginalnego Warcrafta zainstalowanego z wlasnej płyty

EDIT:
Nareszcie sie udało. Rozwiązaniem problemu okazalo sie przerzuceniem golderu z gra u kolegi do dysku D. Jest jeszcze jeden problem. Wystepuje on w kilku mapach. Mianowicie kiedy wybieram do grania ową mape, to jak wbija kolega to rozpocznij gre jest na szaro i nie da się rozpocząć gry. Kolrga jest po przeciwnej stronie i nie odpala mi się komunikat typu mapa za dużo waży. Jak rozwiàzać ten problem?

EDIT:
Dobra naprawiłem problem. Trzeba bylo chwile dluzej poczeka c i wystko dziala jak nalezy. Temat do zamknięcia.
A człowiek pokonał bestię, która wróciła do Królestwa Beliara...
}}}
Podziękowanie od:
Połączyłem twoje posty. Następnym razem używaj opcji edit. Uśmiech

Temat zamknięty.
}}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.