• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Własna Gra Na Battle.Net
nie spotkalem sie do tej pory z tym bledem
wersja 1.26a (najnowsza) dziala bez plyty takze ciezko mi powiedziec o co moze chodzic
}}}
Podziękowanie od:
Raczej powinien reinstalować.
}}}
Podziękowanie od:
Raczej tak ale to nadal go wyrzuca kiedy stwarzam grę przez gamerangera podczas tworzenia mapy. kolega ma własnego warcrafta III nie z mojej plyty.
 Edit: Jak on tworzy to jego z gry wywala i przy każdym wywalaniu wyświetla się mniej więcej taki z taki komunikat "błąd z napędem cd rom " coś w tym rodzaju błąd. A waracraft odpala się bez płyty.
A człowiek pokonał bestię, która wróciła do Królestwa Beliara...
}}}
Podziękowanie od:
To może niech spróbuje odpalić z crackiem..
Ew. możecie najpierw spróbować z wirtualnym napędem, ale raczej nie powinno pomóc (Obraz możesz pobrać z battle.net po zarejestrowaniu cd-keya)

Miałem kiedyś takie problemy i były one związane właśnie z plikiem .exe
}}}
Podziękowanie od:
Ja też miałem taki problem. Infekcja Win32/Ramnita. Przeskanuj folder z Warcraftem.
}}}
Podziękowanie od:
kolega ma tą grę na płycie oryginalną ze sklepu a nie pobraną z neta
}}}
Podziękowanie od:
Odkrylem w czym tkwi problem. Kolega mogl grac ze mna przez gamerangera obaj mielismy wersje 1.23b a po tej aktualizacji 1.26.0.6401 battle.net juz nie. Co mam zrobic jak naprawic ten problem by mozna bylo tez grac na gamerangerze w tej wersji po aktualizacji battle.neta bo szkoda mi instalowac jeszcze raz
}}}
Podziękowanie od:
Hm... Rozumiem, że obaj aktualizowaliście do 1.26?
}}}
Podziękowanie od:
Tak ja tez mam ta wersje po aktualizacji battle.neta
}}}
Podziękowanie od:
Możesz spróbować na dota-utilities znaleźć niejaki... Wc3 version switcher czy jakoś tak, po odpalenniu tworzysz sobie w .zip'ie pliki patcha od battleneta(paredziesiąt mb) i też z dota-utilities ściągasz patcha 1.23 i przez version switchera wgrywasz, dzięki temu w pare minut będziesz mógł sobie zmienić wersję, czy to do grania przez bnet czy przez game rangera
}}}
Podziękowanie od:
Fajnie jest wersja ale po angielsku co mam zrobic bym mial polska wersje?
}}}
Podziękowanie od:
Po moim dokładnym przeliczeniu wymiaru czwartego znanego jako czas wyszła mi jednostka fizyczna wynoszącą 6 sekund (od początku poszukiwań do ich końca)

http://www.pcworld.pl/ftp/gry_8990/Warcr...salny.html

Wystarczyło obok numeru wersji w Google dodać pl ; p
Shadow. Shadow in the world is like the water on Earth - is a greater part of it. And people cling to the land - light without which die.

[Image: rrGaPK4.gif]
}}}
Podziękowanie od:
Nie zainstalujesz starej wersji patcha od Blizza na grze z nową wersją

Vamper - nie mam pojęcia czy to zadziała, ale możesz robić tak - ściągasz z dota utilities jeszcze angielską wersję patcha powiedzmy 1.21b,(po uprzednim stworzeniu paczki polskiej z wersji battle.netowskiej 1.26) potem zaś intalujesz od Blizza czy z strony którą Tytanik podał polskiego patcha 1.23b, tworzysz jego paczkę - i możesz sobie w minutę zmieniać pomiędzy wersjami
}}}
Podziękowanie od:
Faktycznie nie zadzialo. Moj kolega bedzie musial zaistalowac gre ponownie tym razem w plikach programow bez aktualizacji battle.neta albo ja tez musze przeinstalowac. Bedzie mialo to fatalne prawdopodobnie skutki w edytorze swiata gdy bede wczytal mapy zapisane w wersji 1.26 z aktualizacji battle.neta
}}}
Podziękowanie od:
A co konkretnie nie zadziałało?
}}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.