• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Własna Gra Na Battle.Net
Witam mam problem z Battle.netem otóż jak chcę z kolegą zagrać w moją mapę to on jak chce dołączyć do mojej gry to pali się wszystko na szaro i po chwili wyskakuje mu komunikat nie odnaleziono rozrywki. Pomocy co ma zrobić czy to jest problem połączeń. bo wszystkie blokady, zapory windows i antywirusy powyłączałem a problem cały czas jest. Będę bardzo wdzięczny za pomoc

!
A człowiek pokonał bestię, która wróciła do Królestwa Beliara...
}}}
Podziękowanie od:
Nie jestem pewien czy o to chodzi, trzeba odpowiednio skonfigurować kompa żeby móc hostować własne gry na bnecie.

Polecam tą stronę, po co samemu hostować skoro internet sam w tym pomaga?
Ten post był edytowany -259638 raz(y) ostatnio edytowany przez Axator: Za 3 pojutrze, 29:89
}}}
Podziękowanie od:
(03.05.2015, 14:59)Axator Wrote: Nie jestem pewien czy o to chodzi, trzeba odpowiednio skonfigurować kompa żeby móc hostować własne gry na bnecie.

Polecam tą stronę, po co samemu hostować skoro internet sam w tym pomaga?

Tylko, że na tej stronie nie ma mapy Vampera Diabeł
}}}
Podziękowanie od:
To niech ją uploadnie i będzie
Ten post był edytowany -259638 raz(y) ostatnio edytowany przez Axator: Za 3 pojutrze, 29:89
}}}
Podziękowanie od:
Mapa już moja się znajduje pod nazwą Three Clans
http://makemehost.com/
}}}
Podziękowanie od:
To hostnij ją przez tą stronę
}}}
Podziękowanie od:
za bardzo nw jak to zrobić. roztłumacz mi to

edit:
jak wrzucic na ten hosting moja mape
}}}
Podziękowanie od:
Na stronie na głównym pasku menu masz zakładkę MAPS. Jak na nią najedziesz myszką to pokazują się 3 dodatkowe opcje. Wybierz Suggest Map. Wypełnij i wyślij.
}}}
Podziękowanie od:
Już hostnąłem. Powinna nazywać się Three Clans lub A_Clans
}}}
Podziękowanie od:
nie mozecie sie polaczyc prawdopodobnie poniewaz jestes za routerem
przekieruj port i powinno dzialac

alternatywnie polecam gamerangera
}}}
Podziękowanie od:
po zainstalowaniu co trzeba zrobić po odpaleniu programu. No żeby ten port odpalić by było cacy
}}}
Podziękowanie od:
jesli chodzi o gameranger poprostu w opcjach znajdz sobie na liscie gier warcrafta i podaj sciezke do pliku potem poprostu zakladasz room ludzie wchodza klikasz start i reszta jest automatycznie w zasadzie

jesli chodzi o battle.net port przekierowywujesz w routerze domyslny port dla warcrafta to 6112
}}}
Podziękowanie od:
jak w routerze przekierować na ten port 6112 by mój kolega mógł zagrać na mojej mapce przez battle.neta?

EDIT: Jeżeli to przekierowanie na port 6112 jest skomplikowane i wymaga skontaktowania się z operatorem internetowym to pozostaje wtedy ten Game Ranger
Czy mój kolega też musi go zainstalować i dołączyć przez niego do mojej sieci?
Game Ranger to tworzy sieć do gry prywatnej przez internet na battle.necie podczas grania we własną mapę?
}}}
Podziękowanie od:
przekierowanie portu nie wymaga kontaktu z operatorem
wstarczy dostep do konfiguracji routera
najlepiej wpisz w google jak przekierowac port w twoim routerze, to nie powinno byc skomplikowane
u mnie na przyklad wyglada to w sposob nastepujacy:
wchodzisz w przegladarce na 192.168.1.1 i logujesz sie do routera (to powinno byc w instrukcji / na routerze)
login i haslo na ogol domyslnie sa 'admin' i 'admin' lub cos podobnego (j.w.)
dalej ustawienia zaawansowane
NAT
dodaj
i podajesz poczatek i koniec portow 6112 tcp/udp i swoje wewnetrzne ip

u ciebie powinno to wygladac podobnie zaleznie od routera

co do gamerangera
tak twoj kolega musialby takze go miec
klikasz host wybierasz warcraft , nazwe rooma i ilosc graczy
twoj kolega klika na liscie twoja gre i join albo mozesz go zaprosic albo moze kliknac ciebie prawym i join
klikasz start i automatycznie uruchomi ci sie gra, wejdzie ci do gier lokalnych, wpisze nick i do wyboru mapy
tutaj automatyka sie dla ciebie konczy i musisz sam kliknac ktora mape chcesz
po wyborze mapy twojemu koledze automatycznie wlaczy sie warcraft i automatycznie wejdzie to twojego rooma
}}}
Podziękowanie od:
Dobra użyłem gamerangera. Wszystko w porządku tylko jak tworzę nową grę to mojemu koledze wyskakuje błąd o napędzie cd-rom nawet włożył płytę i nic nie dało. jak z inną grą to działał gameranger. Nawet próbowaliśmy na odwrót. on stworzył host ja dołączyłem on kliknął start i go wywaliło z gry. Czy mój kolega musi przeinstalować warcrafta III czy co?

EDIT: Dodam jeszcze, że kolega gra na laptopie asus Windows 8
}}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.