• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

CS:GO, LoL, Dota 2, Starcraft II, Hearthstone - Competetive Playz
Serce 
Jak tam u was ze znajomością sceny Competetive (profesjonalną) owych gier? Robiliście jakieś zagłady na Dota 2/CS lounge? Kilka razy przyfarciło się coś fajnego na chybił trafił albo postawiłeś na zespół w LoLu z 97% szansy na wygraną i przegrałeś xD?

No więc taki temat ogólny o lepszym stylu gry, rankingowe sesje wasze w tych produkcjach itp.

Ja jak napisałem kilka razy na czacie czasem stawiam meczyki w docie na skiny (większość takich wygrywam na luzie), raz czy dwa postawiłem dwa złote ale nagroda była naprawdę niewielką bo jakieś 9 złoty za 2 mecze za 2 złote. Niedawno na chybił trafił obstawiłem YOLO 17 meczy LoLa(za 2 złote wyjdzie 3825,48) i oczywiście 6 wygranych i 2 porażki czyli kupon właśnie mi padł. Rankedów w docie zagrałem tylko kilka, w cs-ie go chyba z 3 a w LoLu nie dobiłem 30 levela ;]
O Starcrafcie nie mówię bo nigdy nie grałem ani w jedynkę ani w dwójkę. Hearthstone był fajny przy pierwszych 3 godzinach.

How about you guyz?
Shadow. Shadow in the world is like the water on Earth - is a greater part of it. And people cling to the land - light without which die.

[Image: rrGaPK4.gif]
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Co do Cuntera i jego profesjonalnej sfery... Stawiania jest bardzo ryzykowne, w szczególności na takie drużyny jak Na'Vi, Titan czy Virtus.Pro, ponieważ ich forma jest bardzo bardzo niestabilna, na dzien dzisiejszy 19.04.2015 w formie ewidentnie jest Titan i Na'Vi, Virtus.Pro powoli zaczyna wchodzić w ten okres gdzie zaczynają wszystko wygrywać (było tak np.: na IEM'ie 2014 gdzie VP wygrało cały turniej po świetnym finale z NiP'eim). Warto przy obstawianiu analizować poprzednie mecze lub szukać analiz w internecie, bo jest takich dużo. Na ten moment jak nie ciężko zauważyć Fnatic jest bez formy, przegrali z Titanami 2:0 (bodajże 16:6,16:9) był to pogram ze strony Francuskiej formacji.
A teraz co do moich wyników z obstawiania, obstawiam już ponad pół roku z przerwami, nigdy nie stawiałem jakiś majątków... Kręciło się to w granicach 2 euro co i tak nie było małą kwotą, raz wygrywałem, raz przegrywałem, wyszedłem na minus. Miesiąc temu zacząłem się w to zagłębiać i obstawiałem większe kwoty, udało się się odkuć, miałem już 20 euro profitu, jak na niecały miesiąc nie jest żle Uśmiech Postanowiłem postawić na VP z powodu wielkiego FANBOY'stwa. Grali z Na'Vi, które pierwszego dnia zagrało fatalnie i byłem pewny wygranej Virtus'ów, pierwszą mapę Cache wygrali gładko i nie zapowiadało się na porażkę w systemie B03, drugą mapę wybrało VP, była to zdecydowanie ich mapa (de_mirage) zapowiadał się Ez win, ale nagle coś w drużynie Guardian'a i spółki się zadziało... Zagrali fenomenalnie... W rezultacie wyszli z grupy z drugiego miejsca i wygrali cały turniej pokonując w pół finale faworyta turnieju EnVyUs (wynik w mapach 2:1), natomiast w finale pokonali Titan'ów (bodajże 2:1 w mapach). Teraz mam przerwę od betów i muszę się znowu odkuć...
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Z pewnością VP NiP Fnatic to pozycję na które boje się stawiać gdy grają na siebie. Masz rację praktycznie tylko ich forma. Jednak analiza meczy od kogoś zabija to coś co ma w sobie nasza własna. I szczerze to wolę obstawiać pieniądze niż skiny i te euro które nig d y na oczy nie widziałem.
Shadow. Shadow in the world is like the water on Earth - is a greater part of it. And people cling to the land - light without which die.

[Image: rrGaPK4.gif]
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.