• 3 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nieużywane Mapy
pozwoliłem sobie przypiąć aby każdy kto także ma porzucony projekt, albo nie chce robić mapy od podstaw, mógł znaleźć coś dla siebie - bb
Mam na sowim dysku kilka map, niektóre nieskończone, niektóre skończone na poziomie terenu. Chciałbym się nimi podzielić, może ktoś którąś dokończy na własny sposób. Albo znajdzie inspiracje, czy pomysły do swojego terenu.

1 mapa: (Standardowa, z użyciem tylko blizardowych rzeczy)

SCR:

[Image: en2l.jpg]

Pobierz
Reply }}}
Podziękowanie od:
Bardzo fajny teren Uśmiech Jeżeli o mnie chodzi to czekam na więcej Twoich zbiorów. Wrzuć też na inny serwer jak możesz, bo ten plik po tygodniu nieotwierania będzie nieaktywny Smutny
Reply }}}
Podziękowanie od: Martinez
Wygląda nieźle, nawet bardzo aż pobiorę Duży uśmiech
Są 3 drogi do sukcesu
robić piękny teren
robić fenomenalnie wyzwalacze
tworzyć fantastyczną fabułę
jeżeli się ma te 3 rzeczy, to mapa/mod odniesie sukces.

dopiska
Nie no.. mapa robi wrażenie, mam nadzieję że nie robiłeś jej strasznie długo. Jedyny minus to ta kamera która jest uciążliwa przy skręcaniu bohaterem. Ale to już nie twoja wina :/
Lubię pochmurne dni Oczko
Reply }}}
Podziękowanie od:
UP - Dzięki Duży uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
No to ja może też się dorzucę do tematu i podzielę moją wiedzą.
[Image: 2wowlogo2800medyu1.jpg]
World of Warcraft - Płonąca Apokalipsa

Oto mój stary projekt, nad którym kiedyś pracowałem, wcześniej udostępniłem go na forum battlenet więc czemuby i nie tutaj. Projekt nie jest skonczony i można grać do momentu przyjęcia do strażników wioski Crossroads i rozmowy z wodzem wioski, Thorkiem.

Nie ma tam systemu walki zdolności i innych tego typu rzeczy tylko czysto fabularnie, może komuś przydadzą się pewne wyzwalacze z gry.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Stachu, powiem Ci tak, pamiętam jak kibicowałem, abyś ukończył ten projekt Uśmiech Mam nadzieję, że kiedyś do tego powrócisz Uśmiech
Reply }}}
Dzięki WrathAmon, niestety nie sądzę bym kiedykolwiek ponowił ten projekt z racji tego, że straciłem kontakt z źródłowym wow modelerem (ArturemGdynia z arcane.pl jak ktoś pamięta) a ja niestety nie znam się na edytowaniu jednostek z wowa na tyle dobrze by sobie podobierać wszystko wedle zachcianek ale dzięki za wsparcie. Napewno po wakacjach szkolnych updatuje mapkę WOW-WotLK.

Shadow, czy to czasem nie miała być mapka do konkursu?Uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
Stachu, w spisie stron z modelami do wc3 jest pełno stron, gdzie możesz pobrać modele z WoWa i złożyć zamówienie na forum. To jest chyba najlepsze miejsce dla Ciebie: http://wcunderground.freeforums.org/index.php Modeli z WoWa jest tam bardzo dużo i ciągle przybywa, sprawdź może akurat to jest to czego szukałeś Uśmiech
Reply }}}
Tak ostatnio przeglądałem sobie dysk OneDrive i znalazłem kilka mapek... niektóre są zdecydowanie w fazie alpha jeśli chodzi o teren, ale może ktoś będzie chciał kontynuować zamysł Uśmiech

https://onedrive.live.com/redir?resid=E6...file%2cw3x
(Mapa o Krasnoludach, gdzieś głęboko w kopalni rozwiązują sprawę kryminalną co kończy się tym, że Szeryf jest wysłany na wygnanie do najniższych kopalni. Wszystko zrobione w jakiś 10% może. Oczko )

https://onedrive.live.com/redir?resid=E6...file%2cw3n
(Kampania o epidemii Zombie. Zero dialogów w porównaniu do poprzedniego, ale cały teren skończony. Można sobie polatać po mapie i pobawić w survival).

https://onedrive.live.com/redir?resid=E6...file%2cw3n
(Coś a la Zergi. Kampania była już wrzucana na FBN, ale tu też może ktoś podłapie. Są dwie misje, trochę błędów dużo, ale można się pobawić).

Jeśli ktoś chce modyfikować dwa pierwsze, to śmiało. Skończyła mi się wena w obu. Trzeci pokazuję tylko demonstracyjne (może mi się uda do tego wrócić). ; )
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.