• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lore
Hej Dekajo a jakby brzmiało "Xan" po Orkowemu :Duży uśmiech
Dekajo po drakańsku to - Neluzeanteon
To tłumaczenie po drakańsku dosłowne ale jakby mieli wymawiać dekajo to by było po prostu dekajo Język
"Strach, ubóstwianie, zachwyt. To wszystko słuszne reakcje." ~ Aurelion Sol : Architekt Gwiazd
[Image: latest?cb=20160315131038&path-prefix=pl]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Orkowie nie tłumaczą imion, tylko napisali by cię Ksan :p
Reply }}}
Podziękowanie od:
Mądre Język
"Strach, ubóstwianie, zachwyt. To wszystko słuszne reakcje." ~ Aurelion Sol : Architekt Gwiazd
[Image: latest?cb=20160315131038&path-prefix=pl]
Reply }}}
Podziękowanie od:
fajne te slowka po orkowskiemu tylko ze wolałbym jakies rezultaty na mapie a nie w lore ;v
jak idzie projekt?
Ja, wasz Pan i Bóg.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Posuwa się tak dobrze jak lore. Myślę, że do ukończenia wstępnego i oddania do testów kampanii zostało mi jakieś 3-4 miesiące, ale czas może być dłuższy lub krótszy, zależnie od mojej weny. Mimo wszystko staram się, aby wyszło najlepiej jak umiem (i jak najciekawiej). Ogólnie nie jestem perfekcjonistą, ale w przypadku LvO jakoś tak mnie nachodzi co chwilę na jakieś poprawki (może to dlatego, że rozwijam też moje umiejętności), dopiero teraz powiedziałem sobie stop, bo inaczej nigdy nie skończyłbym projektu.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Zobaczysz ze za rok to bedzie hit w całej społeczności warcrafta :V
czymam kciuki za udany projekt
Ja, wasz Pan i Bóg.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Może hit nie, ale chciałbym, żeby się chociaż ciepło przyjął Oczko
Reply }}}
Podziękowanie od:
Przesadziłem z tymi 3-4 miesiącami xD
Ale spokojnie, projekt żyje. Na wakacje wróciłem do pracy nie tylko nad lore, ale także nad kampanią.
Usunąłem wątek z mapą Nacje LvO - Era Pierwsza, bo świat uległ gruntownej przebudowie od stworzenia terenu i muszę robić go od nowa, a wolę najpierw skończyć kampanię.
To tyle z informacji. Tym razem nie napisze żadnej daty, żeby za następne 3 miesiące się nie powtarzać.
Ale spokojnie, poprzysiągłem sobie, że skończę ten projekt, a ja słowa dotrzymuję.
Reply }}}
Podziękowanie od:
ok
---------------------------------
byle co bez sensu żebym mógł wysłać wiadomość dłuższą niż 5 znaków xD
Ja, wasz Pan i Bóg.
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.