• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

I Konkurs kat. teren - GŁOSOWANIE
(23.01.2015, 15:59)burybrzetyslaw Wrote: ok mój głos idzie na sarana, sam pomysł screena jest dobry ale wiele rzeczy można by dopracować, nie będę się rozwodzić bo i tak pewnie Sarana to nie interesuje (jeśli jest inaczej dać znać)
Oczywiście, że interesuje. Chodzi o brak ozdób/dodatków ma mapie pewnie Język
Reply }}}
Podziękowanie od:
(24.01.2015, 14:07)Saran Wrote:
(23.01.2015, 15:59)burybrzetyslaw Wrote: ok mój głos idzie na sarana, sam pomysł screena jest dobry ale wiele rzeczy można by dopracować, nie będę się rozwodzić bo i tak pewnie Sarana to nie interesuje (jeśli jest inaczej dać znać)
Oczywiście, że interesuje. Chodzi o brak ozdób/dodatków ma mapie pewnie Język
To raz, rzeczywiście dodatków i ozdób mogło by być więcej, (jak pisałem wcześniej 1 plan trochę pustawy)
ogólnie pomysł ciekawy i wszystko jest na swoim miejscu, ale oprócz tego co wyżej
1 osada mogła by wyglądać mniej jak taka wyjęta z gry tylko jak osada może wyglądać
taki przykład (robiony na szybko więc nie najlepszy ale mam nadzieje dający obraz o co chodzi +dodatki też by się tu przydały
[Image: Hm6vwNa.png]
2 wulkan mógłby być nie być całkowicie zasłonięty przez drzewa, tzn, można by go powiększyć a zmniejszyć drzewa w tym miejscu
3 mogłbyś dodać jakiś smaczek typu na 1 planie palący uciekający i właśnie padający chłop któremu udało się choć tyle przebiec itp
[Image: smiley.gif][Image: sad.gif]
a
[Image: 7XHzOkps.jpg]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Na przyszłość zapamiętam, by więcej wagi przykładać do szczegółów, dzięki.
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.