• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

I Konkurs kat. teren - GŁOSOWANIE
Zasada jest prosta, każdy wpisuje w swoim poście jako pierwszy wyraz (w celu ułatwienia sprawdzania) osobę którą typujemy na zwycięzce (z prac pokazanych poniżej), może to być tylko jedna osoba, np

Quote:Saran
Głosuje na Sarana ponieważ podoba mi się ekspresja jego scrnshoota która ukazuje wielkie cierpienie ludzi mieszkających w wiosce

uzasadnienie i inny dalszy tekst nie jest konieczny
głosowanie trwa do 23 stycznia w którym to ogłosze wyniki
Pamiętajcie że wszyscy jesteście wygranymi (przegrani to ci co nie dostarczyli prac pomimo zgłoszenia Oczko )

zgłoszone prace:
I burybrzetyslaw
[Image: nVIjRoY.png]

II Shadow
[Image: 9bnuVaz.jpg]

III Saran
[Image: fcb8FHA.png]

IV T0TaNiC
[Image: WC3_2.png]
[Image: smiley.gif][Image: sad.gif]
a
[Image: 7XHzOkps.jpg]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Te screeny są kiepsko zrobione. Tak na prawdę dobrą jakość widać jedynie u shadowa dzięki cieniom (^^), które nałożył. Ale tak pod względem terenu wolę pracę Burego Zenka.
Więc oddaję głos na niego.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Bezi dobrze gada Smutny
Reply }}}
Podziękowanie od:
Głosuję na Shadowa Duży uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
burybrzetysław
bo fajne foczki na pierwszym planie.
Mrok jak...
Reply }}}
Podziękowanie od:
Shadow :3
Reply }}}
Podziękowanie od:
Bury zenek Uśmiech

A teraz krótka opinia, to podoba mi się, że prawie każdy screen przedstawia jakąś historię Uśmiech Bury pokazał dzielnicę miasta, gdzie mogę sobie dopowiadać, że to Dalaran, jest dzielnica w której mieszkają elfy itp. Bardzo fajnie to wszystko wyszło. Żałuję, że mnie brak czasu nie pozwolił na zrobienie pracy, ale wszystko przede mną.
Pozdrawiam Uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od: Martinez
Saran

Miasto takie zwyczajne jakich wiele IMO a Shadow ma trochę zbyt ciemne. Saran w sam raz. Taki typowy Kael walczący o głód magii Oczko
Shadow. Shadow in the world is like the water on Earth - is a greater part of it. And people cling to the land - light without which die.

[Image: rrGaPK4.gif]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Totanic
Trudno się w zasadzie domyślić, jaka jest fabuła screena, choć to nawet lepiej, bo daje więcej niedopowiedzeń, dzięki czemu więcej można samemu wymyślić. Sądzę, choć pewnie się mylę, iż Arthas wraz ze swymi nieumarłymi kompanami wpatruje się właśnie ze smutkiem na wioskę ludzi gdzieś w Northrend, którą niedługo zniszczy wraz z tymi nekromantami i ghulami którzy ukrywają się na skraju screena. Być może nawet ukrywają się tam ze względu na element zaskoczenia.
Tymczasem w igloo kryje się pewnie przestraszony człowiek lody, a w lewym dolnym rogu obrazka, tuż obok zwłok powalonego zwierza przykrytego śniegiem, da się zauważyć zabłąkany płatek śniegu spadający z nieba, być może początek zamieci śnieżnej.
Reply }}}
Podziękowanie od:
buryyyy
Wesołe jest miejskie życie Język
Ten post był edytowany -259638 raz(y) ostatnio edytowany przez Axator: Za 3 pojutrze, 29:89
Reply }}}
Podziękowanie od:
To ja na burego. Fajne miasto. Jedyne co mi brakuję to jakieś mgiełki. Ale bez niej też to dobrze wygląda.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Jak dla mnie najlepiej to chyba wyszedł screen Burego.
Ciekawe połączenie modeli dodatków przerobione na tętniące życiem miasto plus do tego dobry kąt zdjęcia. Mnóstwo kolorów zieleni i widać, że troszkę się starał ogólnie bardzo dobra robota Uśmiech.

Na dugim miejscu według mnie zasługuje Shadow. Jak na Shadowa przystało, świetny mroczny klimat Uśmiech ale coś mnie jakoś nie urzekł ten screen nie wiem może dlatego, że zbyt ciemne i poza mrocznym cmentarzem/lasem za dużo nie wiadomo co na nim jest Uśmiech Taka tam moja opinia Shadow nie gniewaj się Język

A na trzecim miejscu jak dla mnie zasługuje Saran, ciekawa scena widać, że miasto chyba płonie przez erupcję wulkanu chociaż trochę to zasłonięte i ciężko widać cokolwiek może jakby mgła terenu dłużej się rozmywała to może i zasługiwałoby to dla mnie na drugie miejsce Uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
Kurde, tak sobie patrzę na tę pracę i przyszedł mi pomysł na fajny teren Język W sumie to mogłem się zgłosić, najwyżej do następnego konkursu się zapiszę.
Reply }}}
Podziękowanie od:
saran
ok mój głos idzie na sarana, sam pomysł screena jest dobry ale wiele rzeczy można by dopracować, nie będę się rozwodzić bo i tak pewnie Sarana to nie interesuje (jeśli jest inaczej dać znać) no a scrn shadowa ma klimat ale jak ws

dziękuje wszystkim którzy zastosowali się do mojej prośby
Wyniki
  1. burybrzetyslaw (5)
  2. ex aequo shadow,saran (2)
  3. totanic (1)

gratuluje zwycięzcy i wszystkim uczestnikom jako że każda praca była dobra, mam nadzieje że konkurs się spodobał i nie będzie on ostatnim na tym forum
[Image: smiley.gif][Image: sad.gif]
a
[Image: 7XHzOkps.jpg]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Proponuję następny konkurs zrobić jak będzie nowy wygląd forum. Tematyka ta sama, czyli scr z edytora.
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.