Poll: Pomysł którego autora uważasz za najkorzystniejszy:
Pomysł Dekajo
Pomysł Scaraba
Pomysł WrathAmona
Połączenie pomysłów
Inny/własny - napisz w poście
[Show Results]
This poll will close on: 15.12.2023

• 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wspólny projekt :)
RTS to chyba najtrudniejszy projekt do zrealizowania. Co do gry ekonomicznej, to na singlu też może być fajna, a z czasem można ją rozbudować do multi Uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
W ostatnich dniach trochę przystopowałem z zamkiem, a to z racji gigantycznego patcha w WF. Jak skończę dziś robić "Hozu" to będę kontynuował pracę nad korytarzami. Cóż, klan wymaga poświęceń. Jeśli chodzi o przeciwnika to mam pewien pomysł, a mianowicie chciałem osadzić grę w średniowiecznych realiach, za światło będzie robić pochodnia (tutaj się wymyśli jakąś ciekawą mechanikę), a przeciwnikiem może być doktor plagi z pewnością gościa kojarzycie. Oczywiście jest to kwestia do przedyskutowania, a może raczej do zaakceptowania bądź nie przez forum. Z kolei jeśli chodzi o RTS'a to niby się da jednak jest z tym sporo to znaczy o wiele więcej zachodu niż z takim "horrorkiem". Możliwe, że w przyszłości będę robił pewnego RTS'a/RTT jak się bardziej wprawię i jeśli będą chętni to współpraca będzie mile widziana.
[Image: Orkci8t.png]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Myślę, że pierwotny projekt o zamku był najlepszy i tego bym się trzymał Uśmiech Za przeciwnika można dać ducha/wiedźmę/cienie i zrobić horror w zamku i poza zamkiem, np lesie. Fabuła niech będzie prosta jak drut i dzięki temu szybciej skończmy Uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
Widzę że coś tu odżyło. No ciekawe.
Ja, wasz Pan i Bóg.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Odżyło, i znowu ucichło Duży uśmiech
[Image: MbPMM5j.png]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Cóż, to chwilowa cisza zwiastująca nadejście burzy.
[Image: Orkci8t.png]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Nie mam pojęcia Duży uśmiech może za chwile ktoś coś tu wrzuci Uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
Gratuluję 100 000 odsłon. Nie wiem co tu się stało XD

a moje gobliny nadal 900
[Image: MbPMM5j.png]
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
3 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.