Poll: Pomysł którego autora uważasz za najkorzystniejszy:
Pomysł Dekajo
Pomysł Scaraba
Pomysł WrathAmona
Połączenie pomysłów
Inny/własny - napisz w poście
[Show Results]
This poll will close on: 15.12.2023

• 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wspólny projekt :)
Zajebiste ;d

Edit: Sam już nie wiem.. Oba są dobre.. Ale w tym drugim podano zbyt wiele szczegółów.
Postać została przedstawiona.. Niby to dobrze, ale w tej mapie chodzi o to, że sami kreujemy tą postać przez nasze decyzje.

W tej pierwszej fabule właśnie podano tylko, że jest grupka "Nocnych Łowców" w której jeden z ich członków będzie naszą postacią. Co bardzo pasuje. Podano również przyczyny rozpadu królestw.
Reply }}}
Podziękowanie od:
No cóż, starałem się przekazać jak najmniej szczegółów o postaci. Ogółem nie jest powiedziane tam co chce osiągnąć ani co nią kieruje, a chciałem dać zarys fabularny żeby móc na czymś bazować. Przeczytam zaraz to co Dekajo wyprodukował (chociaż po wstępie którym czytam, można by trochę rzeczy połączyć, ha).
Reply }}}
Podziękowanie od:
Bezifabr Wrote:Zajebiste ;d

Edit: Sam już nie wiem.. Oba są dobre.. Ale w tym drugim podano zbyt wiele szczegółów.
Postać została przedstawiona.. Niby to dobrze, ale w tej mapie chodzi o to, że sami kreujemy tą postać przez nasze decyzje.

W tej pierwszej fabule właśnie podano tylko, że jest grupka "Nocnych Łowców" w której jeden z ich członków będzie naszą postacią. Co bardzo pasuje. Podano również przyczyny rozpadu królestw.

Właśnie Bezifabrze, postać nie jest po stronie Nocnych Łowców tylko Ocalałych, bo Nocni Łowcy to jedyni ludzie, a raczej wraki ludzi ocaleni po drugiej wojnie. Chociaż, może wyraziłem się niezbyt jasno, Nocnymi Łowcami kierują naturalne ludzkie instynkty, zachowują się jak dzikie bestie, żyją w stadzie, polują, jedzą surowe mięso. Ich skóra jest wiele warta. A ocaleni to krasnoludy i elfy, a główny bohater to mieszaniec obu tych ras tzn. krasnoludów i elfów.

Po przeczytaniu fabuła Scraba, myślę, że można to połączyć. Można zrobić, że ta zaraza zapanowała po ugryzieniu jednego z Ocalonych przez Nocnego Łowce, który wrócił do jednego z obozów i rozniósł zarazę. Ogółem, Nocni Łowcy roznosili by zarazę/wirusa, o którym pisał Scrab.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Napisałem powiązanie naszych dwóch fabuł. Ogółem, fabuła w moim świecie, ale historie połączone. Powiedz Scarab, może być? klik
PS: Mowa jest tu o tym samym nekromancie, którego spotkał Thomas w twojej fabule Uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
Wolę poczekać na innych żeby zdecydowali. Dość mocno zawiązałem fabułę (może też już z przyzwyczajenia) w KM, przez co ciężko mi się czyta Twoją rzecz, ale najlepiej będzie jeśli wypowie się cała reszta zanim dojdziemy do jakiś wniosków. Oczko

(Oczywiście bez obrazy. Nie chcę wyjść na zadufanego bufona Język)
Reply }}}
Podziękowanie od:
Spokojnie Scarab, nie wyszłeś na bufona Uśmiech Oczywiście, fabułe musi zatwierdzić Forumowa Grupa Do Spraw Wspólnych Projektów Uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
Nie wiem jak reszcie, ale mi bardziej odpowiada fabuła Scarab'a. Głównym wątkiem wtedy może być sprawa zarazy. (Łapanie stworów. Badanie. Ukrywanie się przed nimi, gdy nie zdążymy przed nocą. Pozyskiwanie składników itp)

Bo wyginięcie na skutek wojny, jakoś dla mnie jest naciągane. Musiały by być to wojna magów, albo jakaś nuklearna. Bo tak raczej ktoś zwycięski z wojny wyjdzie.

Ja jestem za pomysłem Scaraba. (Tylko niech bohater nie będzie kompletnym noob'em, niech coś potrafi jednak.)
Reply }}}
Podziękowanie od:
Teraz to czuję coś a la X-Com. Duży uśmiech

W sumie fajna sprawa by była z tymi badaniami. Pomyślałem sobie, że nekromanta znajdujący się wewnątrz obozu mógłby zbierać takie resztki (kości, krew albo oczy czy jakieś inne rzeczy z ich ciał) i tworzyć z tego technologie dla przedmiotów bądź ich ulepszeń.

Jeśli ktoś grał w NotD to tam był jeden skill a la księga zaklęć gdzie miało się kilka przydatnych umiejętności (sprint, czołganie się etc) więc z tym to raczej nie ma problemów. Język
Reply }}}
Podziękowanie od:
Może zróbmy ankietę:
1. Kto jest za moją fabułą pisze
2. Kto jest za Scarabową pisze
3. Kto jest za połączeniem mojego autorstwa pisze
I bez takich, że fabuły tego czy tego są zawsze lepsze, tylko przeczytajcie i oceńcie Uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
Shadow Wrote:Nie wiem jak reszcie, ale mi bardziej odpowiada fabuła Scarab'a. Głównym wątkiem wtedy może być sprawa zarazy. (Łapanie stworów. Badanie. Ukrywanie się przed nimi, gdy nie zdążymy przed nocą. Pozyskiwanie składników itp)

Bo wyginięcie na skutek wojny, jakoś dla mnie jest naciągane. Musiały by być to wojna magów, albo jakaś nuklearna. Bo tak raczej ktoś zwycięski z wojny wyjdzie.

Ja jestem za pomysłem Scaraba. (Tylko niech bohater nie będzie kompletnym noob'em, niech coś potrafi jednak.)

A i Shadow, jeżeli mnie oczy nie mylą, projekt ma być w świecie fantasy, a tam wszystko jest możliwe...
Reply }}}
Podziękowanie od:
Ja mam taką małą prośbę, bo nie mam możliwości otworzyć pliku Scaraba, czy mógłby jakiś dobry ludź mi to zgradź do np. notatnika? Z góry byłbym bardzo wdzięczny Uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
W notatniku możesz mieć problemy z doczytaniem się, ale skopiuje ci jak zagłosujesz na moją fabułę Uśmiech
Żartuje, tu masz wersję notatnikową - klik
Reply }}}
Podziękowanie od:
Dziękuje Uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
To ja dorzucę swoje trzy grosze Duży uśmiech

Nikt dokładnie nie pamiętał powodu wojny domowej, która prawie zniszczyła całą krainę Calanore. Nienawiść, która ogarnęła przywódców Krasnoludów, Elfów i Ludzi była tak silna, że zaślepieni wizją władzy posyłali swoje oddziały na śmierć. Lecz nie to było powodem pożogi o której teraz śpiewa wiatr po pustych komnatach pałaców dawnych lordów. Pewien czarnoksiężnik chcąc przechylić szalę zwycięstwa na swą stronę zawarł pakt z demonem. W zamian za swą duszę chciał zguby swych przeciwników. Otworzył portal do Krainy Cieni i wpuścił bestię do swojego świata. Demon zgodził się na zabicie wrogów czarnoksiężnika, wysłał swoją armię, która przybyła w nocy. Bestie stworzone przez piekło wychodziły z cieni swojej ofiary wciągając ją w mroczną czeluść. Zły Mag wygrał bitwę, miał po swojej stronie armie istot, która używała każdego cienia na ziemi jako portalu, by wedrzeć się do świata żywych. Wojna zbliżała się ku końcowi. Lecz przebiegły demon złamał pakt i wysłał swe hordy, aby zalały wszystkie kontynenty. Demony Cienia atakowały zarówno chłopów w ich domostwach jak książęta w ich zamkach. Prócz dnia i światła nic nie mogło ich powstrzymać. Grupa Czarodziejów, która ocalała pierwszą inwazję stworzyła Runiczne Kamienie, które chroniły właściciela przed zagładą ze strony własnego cienia. Ale było już za późno, demony oczyściły Calanore z prawie każdej żyjącej istoty. Resztka ocalałych wspólnie połączyła siły i razem założyli Rendenhal. Miasto, gdzie blask pochodni rozświetla noc tak, aby żaden demon nie mógł wyjść ze swego cienia.

Gra jest bardzo prosta. Gracz na samym początku musi skombinować sobie Runiczny Kamień, dzięki temu jego własny cień nie będzie mógł go zabić inaczej sru... jebut i koniec gry. Aby poruszać się w nocy po mieście nie potrzeba takowego kamienia, ale gdy wejdzie w zaciemniony obszar, bądź opuści mury miasta może być nieciekawie. Po zwiedzaniu okolicy upiorności dodawać będą opustoszałe wioski i niszczejące miasta. Owszem będzie można spotkać jakieś potwory, które uchroniły się przed demonami, bądź przylazły za nimi, ponadto bandytów, którzy obrabowali paru magów i posiadają ich artefakty ochronne, jak i samych magów, którzy wybrali życie poza osadą zjednoczonych. Aby móc bez przeszkód walczyć z demonami cienia, potrzebna będzie Zbroja Rycerza Światłości, ale skompletowanie całej będzie wymagało od gracza wysiłku i pokombinowania. Dodatkowym smaczkiem są nieumarli i nekromanci, którzy również odnaleźli się w nowym gorszym świecie. Zawarli pakt z Demonami Cienia, są nietykalni, ale za wszelką cenę atakują ocalałych z ich pochodniami, przez co nawet w nocy w niektórych rejonach miasta nie jest do końca bezpiecznie. Oczywiście fabuła jest do dopracowania, jeżeli się komuś spodoba. Przyszedł mi do głowy taki pomysł i opisałem to dość prosto, ze względu na porę i zmęczenie, w każdym razie liczy się pomysł, który w razie czego dopracuję dodając imiona i nazwy dla wspomnianych bohaterów Duży uśmiech Tak więc zapraszam do oceniania Uśmiech

PS
Oba pomysły podobają mi się na równi Uśmiech Uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
Słuchajcie, od dzisiaj do niedzieli nie będę miał Wc3 i WE bo wyjeżdżam, ale na forum oczywiście będę się udzielał Uśmiech
Tak więc, myślę, że powinniśmy wziąć się za głównego bohatera, może być mój opis, chyba, że ktoś napisze lepszy.
PS: To mamy już 4 fabuły do wyboru, ale jak każdy jakąś napisze, to jak zagłosujemy?
Proponuję głosować na fabuły, ja jako autor jednej nie głosuję.
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
2 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.