Poll: Pomysł którego autora uważasz za najkorzystniejszy:
Pomysł Dekajo
Pomysł Scaraba
Pomysł WrathAmona
Połączenie pomysłów
Inny/własny - napisz w poście
[Show Results]
This poll will close on: 15.12.2023

• 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wspólny projekt :)
To może Shadow napisz do tego gościa, ja zacznę sobie na spokojnie robić ten teren i później podmienimy tekstury, ok? Duży uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od: Martinez
Pewno, zacznij już teren, podmiana teraz nie jest ważna. Później się to zrobi ;]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Podoba mi się pomysł Shadowa.
Uważam że byłoby świetnie gdyby każdy mógł zaprezentować swoje możliwości na każdy dzień gdy. Każdy mógłby sobie zrobić jakieś misje poboczne co świadczyłoby o jego wyobraźni, w pełni popieram każdy zaprojektowany dzień z osobna dla każdego z nas

Co do modeli i tekstur to ja również wolałbym importy. Na mapę grozy standardowy warcraft nie ma wystarczajaco klimarycznych modeli - zdecydowanie stoję za importami jeszcze jakaś klimatyczna omnimusowa muzyka do tego...
Reply }}}
Podziękowanie od:
Jakby jedna osoba robiła każdy dzień, to w końcu stałoby się to mało oryginalne i naciągane. A jak każdy z nas da tu swój pomysł, to będzie mapa bardzo różnorodna, tak jak powiedział LordStachu.

Jak coś, to też zgłaszam się do jednego dnia ;d
Reply }}}
Podziękowanie od:
Ja też mogę stworzyć 1 dzień Duży uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
Jak już mówiłem też zrobię jeden dzień.
Reply }}}
Podziękowanie od:
WrathAmon Wrote:Trzeba ustalić, z jakiego powodu główne rasy wyginęły. W założeniach są to rasy "pozytywne" mało jest antagonistów rasy Krasnoludów. Ogólnie same krasnale, kojarzą się z zaczepnymi acz przyjaznymi twardzielami. Przyjmuję, że świat na potrzeby małego projektu, pójdzie utartą ścieżką i wspominane nacje będą uchodziły za te dobre. Powodów wyginięcia może być dużo, poczynając od wojny, po złego nekromantę na jakimiś wirusie kończąc. Z tym, że wirus nie pasuje zbytnio do świata fantasy. Sam powód wyginięcia będzie miał wpływ na zrobienie terenu. Ja bym zrobił raczej sporą mapkę z takimi lokacjami jak osada główna, ruiny jakiejś dawnej cywilizacji, obozy tych, którym nie pasowało dostosowanie się do życia w stadzie z elitą oraz parę siedlisk potworów, które nie wiedzieć czemu nie dały się wyginięciu. Jeżeli to nie jest uniwersum Warcraftowe, to można wprowadzić osadę na uboczu, np. wilkołaków, które w nocy zamieniają się w bestie, a za dnia są normalnymi rolnikami i cieślami. Oraz oczywiście obozowisko bandytów, bo oni zawsze sobie poradzą i znajdą miejsce w każdych warunkach Duży uśmiech
Z tymi wilkołakami można zrobić zadanie poboczne, drugie można wykombinować, że jakieś stwory wychodzą w nocy bądź za dnia. Poza tym ciemność łączy się z cieniami, które można zabijać rozpraszając światło. Sam pomysł jest zajebisty, bo widzę multum możliwości, ale nim zacznę robić coś w edytorze to trzeba ustalić przyczynę czemu tak się stało a nie inaczej Duży uśmiech

Może późno o tym piszę, ale sam zawarłeś niezły pomysł na upadek ras - potwory.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Zamawiam dwa dni xD. Pierwszy i dajmy czwarty. W pierwszym zrobię taką lajtową misje z zadaniem pobocznym, żeby pokazać ogólną mechanikę gry. A 4 dzień już będzie na pełnej. To zadanie poboczne z 1 będzie miało wpływ na główną misję w 4 dniu Duży uśmiech

Co do muzyki. Ja proponuje tą na noc poza obozem -> MUZYCZKA

I tą jako noc w obozie -> MUZYCZKA2

(Bo mimo wszystko nawet noc w obozie nie jest bezpieczna, jeśli się nie siedzi w domku)

EDIT: Główny bohater to sprawa wspólna. Jaki powinien być? Na podstawie tego co o nim powiemy zrobi się zdolności. Niech to nie będzie jakaś losowa postać, tylko bohater z zarysem fabularnym. Gramy takim i koniec. Możemy mu tam potem dodać jakieś ścieżki rozwoju.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Niech to będzie postać zwyczajna nieodróżniająca się od pozostałych.. I tak, jak mówisz niech się potem rozwija i staje się kim tam chce

EDIT:
Jak coś, to chcę zająć się którymś z ostatnich dni.. 6, 7 lub 8
Reply }}}
Podziękowanie od:
Ja zamawiam drugi dzień!

Możemy zrobić, że ten obóz w którym jest bezpiecznie, to obóz ocalałych z jednej z tych ras co niby wyginęły. Jeżeli zechcecie, napisze w wordzie zarys fabularny i wam podeślę.

Edit: Hero mógłby być jednym z ocalałych.

Edit 2: Czy przypadkiem ten temat nie powinien być w projektach?
Reply }}}
Podziękowanie od:
Niech ocalali będą mieszanką różnych ras.
Nawet Horda i Przymierze będą musiały żyć w jednym mieście.

I można tu zrobić taką bramkę na kłótnie pomiędzy nimi i inne problemy.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Jeśli chodzi o dobrą muzykę, kiedyś znalazłem gościa który sam komponuje taki ambient idealny do gier i pozwala na używanie tego jak komu się podoba (tylko trzeba umieścić go w creditsach, wiadomka. Kiedyś spytałem się go, czy mogę w ramach creditsów zamieścić go jako NPC'a, na co się zgodził więc nie ma problemu z używaniem tych dźwięków).

http://www.youtube.com/user/AdrianvonZiegler/videos

Ogólnie od ambientu, po muzykę romantyczną i inne takie. Polecam gościa serdecznie.

Co do mnie, ja mogę zająć się którymś z dni. Dostosuje się który z kolei (albo niech ktoś wybierze jakiś za mnie jeśli mu to pasuje) - fajnie byłoby tylko gdybym mógł wiedzieć co było w dniach poprzednich żeby to jakoś ładnie nawiązać do swojego dnia. Oczko

Swoją drogą, pomyślałem że mogę napisać coś co wprowadzi w fabułę, dzięki czemu będzie znacznie łatwiej zrozumieć koncept i całe działanie. Nawet za chwilę się na to zabieram. Duży uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
A tak wgl. to mógłbym zająć się różnymi systemami w mapce. ;d
Reply }}}
Podziękowanie od:
Scarab Wrote:Jeśli chodzi o dobrą muzykę, kiedyś znalazłem gościa który sam komponuje taki ambient idealny do gier i pozwala na używanie tego jak komu się podoba (tylko trzeba umieścić go w creditsach, wiadomka. Kiedyś spytałem się go, czy mogę w ramach creditsów zamieścić go jako NPC'a, na co się zgodził więc nie ma problemu z używaniem tych dźwięków).

http://www.youtube.com/user/AdrianvonZiegler/videos

Ogólnie od ambientu, po muzykę romantyczną i inne takie. Polecam gościa serdecznie.

Co do mnie, ja mogę zająć się którymś z dni. Dostosuje się który z kolei (albo niech ktoś wybierze jakiś za mnie jeśli mu to pasuje) - fajnie byłoby tylko gdybym mógł wiedzieć co było w dniach poprzednich żeby to jakoś ładnie nawiązać do swojego dnia. Oczko

Swoją drogą, pomyślałem że mogę napisać coś co wprowadzi w fabułę, dzięki czemu będzie znacznie łatwiej zrozumieć koncept i całe działanie. Nawet za chwilę się na to zabieram. Duży uśmiech

To masz konkurencje Scrabciu Uśmiech Oto coś, co wpadło mi do głowy gdy Shadow podał swój pomysł na mapę - klik
Reply }}}
Podziękowanie od:
To tu będzie moja. Oczko
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
4 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.