• 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Income po ulepszeniu
Pytanie 
Może mi ktoś powiedzieć jak zrobić income golda z konkretnego budynku, tylko proszę o dokładne powiedzenie jak to zrobić bo nie jestem w tym dobry
___________________________________________________________________________________________
Może mi ktoś powiedzieć jak zrobić aby po ulepszeniu budynku income był wyższy niż w niższym lvlu. W moim przypadku, chata trolli lvl.1 produkuje 1 gold na sekundę, a chcę aby po ulepszeniu na 2 lvl tej chaty produkowało 2 golda za sekundę, na 3 lvl 4 golda itd. I już przy okazji jakby ktoś mógł by mi powiedzieć jak zrobić aby nad budynkiem z income pokazywały się te liczby ile golda dostaje co sekundę.I tak wogóle jak zrobić aby income się robił po zbudowaniu budynku a nie że się sam tworzy gdzieś i daje golda. Proszę o dokładne opowiedzenie jak to zrobić bo nie jestem mistrzem w edytorze Niezdecydowany

Bezifabr: Przyłączyłem temat income. Na przyszłość nie twórz dwóch takich samych tematów.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Nie mam teraz dostępu do wc3 ale mogę powiedzieć ci jak powinno to działać skoro nikomu się nie chcę (taki ze mnie samarytanin)
wydarzenie
co ileś tam sekund się powtarza
akcja
pick every unit of type unit lvl1 na całej mapie
zmienna typu c = number of units in units group
i teraz dodajesz do złota gracza zmienna typu c * założmy 50 złota
no i musisz to powtórzyć z każdym typem bbudynku
[Image: smiley.gif][Image: sad.gif]
a
[Image: 7XHzOkps.jpg]
Reply }}}
Podziękowanie od: Specter
Jakbyś jeszcze potrzebował, to dodaję screen z wyjaśnieniami.
Na screenie widoczne są dwa poziomy budynku dającego income. Przez informacje na screenie sam raczej będziesz umiał dodawać nowe.
(Co do tej zmiennej R, przypadkowo nazwałem ją ZmiennąC Uśmiech)
[Image: fNxUY3e.png]

Jeśli jeszcze będziesz kiedyś potrzebował pomocy, pisz śmiało.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Możesz mi narazie powiedzieć jak zrobić tą akcję "If (All Conditions are True) then do (Then Actions) else do (Else Actions)"
Reply }}}
Podziękowanie od:
wciskasz nowa akcja i z tej listy wybierasz szukaj tekstu, w tym okienku obok co się pojawi wpisujesz if i wyskoczy ci ta akcja
[Image: smiley.gif][Image: sad.gif]
a
[Image: 7XHzOkps.jpg]
Reply }}}
Podziękowanie od:
(01.01.2015, 19:23)kasardas Wrote: Możesz mi narazie powiedzieć jak zrobić tą akcję "If (All Conditions are True) then do (Then Actions) else do (Else Actions)"

Jeżeli ciągle nie wiesz, to jest ona w akcjach. Aby dodać akcje do tej akcji, wystarczy kliknąć na miejsce, w którym ta akcja ma się znaleźć.
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.