Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zapowiedź 3 projektów // Wracamy do gry!
Witam  :) Po dłuższej, wakacyjnej przerwie wracamy do modowania. Aby rozruszać się, po powrocie, na warsztat wzięliśmy trzy, odmienne
od siebie światy - w które pragniemy tchnąć życie i inwencję twórczą!
Będziemy tworzyć trzy, różnorodne projekty, które
nakreślą profil naszego zespołu na dłuższą metę, oraz będą podwaliną, pod większe produkcje. (już na Reforged, oraz poza Warcraftem)

W tym temacie chcę wam pokrótce opisać projekty, których możecie spodziewać się w najbliższych miesiącach.
Zapraszam do krótkiej prezentacji!

Wakacyjne wyzwanie

Raz w tygodniu, będziemy publikować w tym temacie postępy z naszych projektów. Aż do 12 lipca (od dziś)
wyzwanie zakończy się publikacją dema
każdego, z trzech projektów, oraz tematu, poświęconego właśnie nim!
A teraz przejdźmy do projektów. 

Milicjanci MMORPG

Projekt wymyślony w marcu 2018 roku, wraz z Hartrezem (matim) opowiada o grupce podróżników, którzy postanowili
wyruszyć w świat, w pogoni za legendarnymi bogactwami i zagadkami, czyhającymi na nich w lasach.

Każdy gracz może wybrać dla siebie jedną z 8 klas, kolejno:
- Alchemik
- Czarodziej 
- Druid
- Inkwizytor
- Mag Umysłu
- Wojownik
- Nekromanta
- Łowca
Gra każdą klasą jest inna. - co ważne, przy wyborze postaci powinniśmy zadbać o to,
aby pasowała ona do naszej drużyny, z którą ruszymy na podróż.
Milicjanci są grą wieloosobową, dlatego na nasze podróże lepiej będzie, jeśli wyruszymy w grupie,
no.. chyba że jesteśmy na tyle śmiali, żeby przedzierać się przez puszcze, lasy tropikalne, pustynie i gorące jak lawa piekła, oraz zmarzliny Narni samemu. 

[Obrazek: POSTACIE.PNG]

[Obrazek: Milicjanci.PNG]

Prowincja Berengar
Link do tematu

Prowincja jest projektem, który stworzyłem, natchniony średniowiecznym opowiadaniem, które w owym czasie napisałem.
Zmobilizowałem się, aby w nieco ponad tydzień naszkicować swoją Prowincje,
a w kolejnym tygodniu rozpisałem misje, które w niej by się odgrywały. Projekt jednak został zakopany, ze względu na inny projekt,
który w tamtym czasie był dla nas dużo ważniejszy. 
Obecnie jesteśmy gotowi, aby wrócić do pracy nad nim.

O co chodzi w projekcie?
Prowincja jest planem wielkiej metropolii, pełnej miast, które różnią się od siebie, 
- obyczajami
- obywatelami
- miejscami i misjami
w skrócie, każde z miast ma swoją własną społeczność. Trafiając do prowincji, mamy wpływ wyłącznie
na naszą rasę i podstawowe cechy - wchodząc do gry, musimy zbudować swój wizerunek od zera. 

Aby przetrwać w tym świecie, powinniśmy chwycić się jakiejś pracy - w niej zaś będzie rosnąć nasz status, natkniemy
się na przeróżne historie i będziemy mieli możliwość zdecydowania, w jakim kierunku się ona potoczy.
Ze względu na obszerność świata, polecam grać w grę w trybie multiplayer , aby przeżyć w nim jeszcze więcej przygód,
jest możliwa gra single, jednak nie będzie ona aż tak różnorodna, jak mogłaby być.

[Obrazek: Prowincja.PNG]

[Obrazek: screen1.PNG]

Wikingowie : Opowieść

Ostatnim projektem, będzie nasz najnowszy koncept, opowiadający o średniowiecznych wikingach,
ich losach, wojnach i potyczkach. W grze wcielimy się w tytułowego wikinga, który rozpoczyna swoją 
przygodę w małej wiosce. Aby rozwinąć skrzydła, będzie musiał dojrzeć, przejść specyficzny test złożony z kilkunastu zadań, który uczyni z niego
prawdziwego mężczyzna, jak i wikinga - a następnie wyruszyć, wraz z karawaną do Kattegat, gdzie rozpoczną się jego prawdziwe przygody.

Na to, jak potoczy się nasza historia - wpływ mamy my, zależnie od podejmowanych decyzji będzie się zmieniał nasz świat. 
Projekt jest inspirowany po części innym, koncept-projektem z 2018 roku  Link do Ludzi z Gór
w którym rozpisałem zamysł, stworzenia rasy wikingów - dziś chcemy pójść o krok dalej i stworzyć dla nich całą kampanię!

Kampania będzie tworzona w stylu Rexxara - to znaczy dostaniemy ogromne połacie terenów, na każdej z kilku misji, na których
będziemy wykonywać przeróżne zadania, rozwijać naszą postać i dobierać komanów, do gry.
Gra jest przeznaczona dla trybu singleplayer, i łączy w sobie wiele mniejszych map, które są przypisane do rodziałów,
co pozwala nam stworzyć wielki, możliwie jak najbardziej realny świat, dla graczy.

[Obrazek: Wikingowie_zdj.PNG]
[Obrazek: NbPcdLB.png]

Opisy wszystkich trzech projekty, ukażą się wkrótce!  :PP Za niedługo pokażemy wam nowości z projektów. Czekajcie!

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości