Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
31 dni pracy [Kalendarz]
Witam, mimo że grudzień był najbardziej pracowitym miesiącem w całym roku, to i tak uważam, że nie dałem z siebie
tyle ile mogłem. Zostało jeszcze parę rzeczy do zrobienia na forum, które chce wykonać, zanim usunę się w cień. 

Z tego też powodu, od 1 stycznia rozpoczynam kolejny kalendarzyk, w którym będę odhaczał każdą rzecz, jaką zrobię na forum. 
Niektóre zajęcia będą proste, na godzinę/dwie, tak abym mógł się skupić na cięższych zadaniach.

Tym razem jednak listę zadań podam od razu, bo nie ma żadnego powodu, by ją ukrywać. Oto ona:

[Obrazek: zmiany.PNG]

Terminy oczywiście mogą się przesunąć miejscami, ale spodziewajcie się 31 wydarzeń podczas stycznia.
Połowę opisanych wydarzeń mam już oczywiście na wykończeniu, nad połową będę pracować. 

W lutym, kiedy będę miał pewność - że forum ruszyło, usunę się w cień. Nadal, co jakiś czas będę
publikował tematy, ale skupię się już głównie na nauce wyzwalaczy i pisania stron.
-----------------------------------------------------------------------------------

A mi pozostaje życzyć Wam szczęśliwego nowego roku. Wyczekujcie zmian, bo będzie naprawdę ciekawie! :)
Odpowiedz
http://www.goblinfactory.pl/showthread.p...6#pid14856

Dziś w pierwszym dniu chcę zaprezentować opisaną listę zmian z rzeczami, które mam zaplanowane na ten miesiąc. :)
W kolejnych dniach możecie się spodziewać już konkretnych rzeczy!
Odpowiedz
Dzisiaj dałem sobie ostatni, lżejszy dzień, tak aby fajnie wejść w ten nowy rok.

No więc dzisiaj wyczyściłem dział archiwum, oraz przywróciłem część starych tematów, na ich miejsc.
Obecnie na forum znajdują się już wszystkie tematy jakie mają być. Pewna część tematów wróci również w przyszłości, w odświeżonych wersjach,
jak np lista stron z modelami do warcrafta. 
Część usuniętych tematów zostanie wyjaśniona w nowych poradnikach, lub wspomniana od nowa.

Chciałbym aby każdy temat na forum miał jakąśswoją wartość, i był w pewien sposób nieśmiertelny, przez to, co w sobie zawiera.
Dlatego nie chcę trzymać na forum m.in tematów, które  tyczą się zmian na starym edytorze. Są nie współmierne, z obecnym stanem rzeczy. 

---
Jutro na forum ukażą się regulaminy do kilku głównych działów, jak edytor map, które wyjaśnią szerzej do czego one służą
i jak chcielibyśmy, aby były pisane takowe tematy.
Oprócz tego pojawi się dopiska w regulaminie odn pisania tematów.  :)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości