• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Opus Martinez
Opowieści miesiąca i jednej nocy, satyryczno-szkalujące, opowiadające losy tragicznych bohaterów nieznanego nikomu portalu, a mianowicie goblinfactory.pl

(...)
Akt I
I. Scena I
Tytuł sceny: Praca w KFC
Miejsce i czas : Lokal KFC; 12:00
(...)
Martinez: Dzień dobry, co podać?
Klient: Poproszę hot wingsy 12 sztuk
Martinez: Coś do picia?
Klient: Nie dziękuje
Martinez: A może jednak się pan napije? Ja w pana wierzę, że się pan napije. To forum oczekuje ode mnie tak wiele? Po co czekać, trzeba działać, niech się pan napije sukcesu już dziś ze mną.
Klient: yyyy ten no... Nie dziękuje
Martinez: Dobrze to proszę zaczekać do 12:12, to będzie hit roku. Gwarantuję, że nie jadł pan jeszcze takich hot wingsów.
Klient: Dobrze poczekam
12:12 wybija
Martinez: no przepraszam, ale wie pan nie wiedziałem, że nie mam zdolności ani narzędzi by zrobić te zamówienia do 12:12, ale o 13:12 już je będę miał, czuję w sobie tę moc. Dajcie mi tę ostatnią szansę. NIE ZAWIODĘ
12.15
Martinez: A może panu wrzucić panu do zamówienia link do mojego ulubionego hip-hopowego kawałku?
12:20
Martinez: Ech już czuję te miliony z wypłaty, ja to jestem mózg nie z tej ziemi.
12:25
Martinez: Proszę pana, już nie będę się z panem kontaktował FtF, bo mam detoks.
12.30
Martinez: Wie pan co jednak nie zrobimy tych hit wingsów.
Klient: ale ja zamawiałem hot wingsy
Martinez: Tak, ma pan rację. Zaczęliśmy z Dawidorem robić jednak tortille.
Klient: ehhh...
Martinez: Należność zaraz panu policzę na moim pingwinkokalkulatorze. Proszę oto pingwinkofaktura.
Klient: A nie może pan użyć kasy fiskalnej?
Martinez: Nie no, co pan! Ja nie mogę używać cudzych systemów, ważne żeby był fun i grywalność.
12.45
Martinez: Jak ja tego youtubera szanuję! Niech pan zobaczy co on mówi o pana tortilli. Zmieniłem zdanie, Dawidor robimy panu hot wingsy.
12:50
Martinez: Proszę pana? Chciałbym pana poinformować, że zaprosiliśmy do naszego lokalu znanego youtubera. Teraz nasz lokal odżyje.
13:12
Martinez: Tak naprawdę przez godzinę patrzyłem w ścianę i przez ten czas podważyłem cały sens projektu tych hot wingsów. Wydam je panu o 14:12, byle by wydać nie ważne jak.
13:20
Martinez: Ja panu zapłacę za te hot wingsy tylko niech pan poczeka, mają niepodważalny smak i potencjał.
13:25
Martinez: Dobra to ja do pana wrócę o 14:12, bez odbioru. Miłego dnia.

cdn...
[Image: sodQEoT.png]
[Image: bJdR3wb.jpg]
Reply }}}
Podziękowanie od: KaszankaSzatanka
Arcydzieło a najbardziej podoba mi się pingwinkokalkulator xD
Czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy.
1,618034
Reply }}}
Podziękowanie od:
nawet fajen
01110001011110001110011
Reply }}}
Podziękowanie od:
Popłakałem się jak to czytałem ze śmiechu xD

Napisałbym jeszcze o przerywanym detoxie,
no i oczywiście po miesięcznym powrocie - ale tą część już napisze historia Duży uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
Jeszcze jedno, odnośnie mnie.

Popełniam mnóstwo błędów i często nie daję rady czemuś sprostać, (albo kompletnie to zmieniam)
ponieważ mam ambitne plany i nie wyobrażam sobie z nich zrezygnować.

Cały czas się za to czegoś uczę, cały czas dowiaduje się nowych rzeczy i poprawiam stare nawyki.

Można powiedzieć, że jestem teraz w najlepszym momencie w swoim życiu,
w jakim mogę być.

1 rzecz zawodzi - analizuję ją, wyciągam wnioski.
Dajmy na to chciałem zrobić detox, po tygodniu doszedłem do konkluzji, że mi on bardziej zaszkodzi, na dobrą sprawę
bo nie będę mógł się przez to rozwinąć. Wypracowałem sobie za to metodę dłuższych przerw

Pingwinki może i wyglądały śmiesznie, ale działały. Doszedłem do tego samodzielnie. Dopiero za radą
mądrzejszych osób zamieniłem je na zmienne. To samo tyczy się rozwoju osobistego

4:30 zawiodła, bo wypracowałem lepszy timing - teraz wstaje o 2 i czuje się lepiej,
niż kiedykolwiek wcześniej.
to samo z kanałem na yt. Spróbowałem - nie spodobało mi się, robię inne rzeczy.

Przestałem się stresować, rzadko się denerwuję, nie jestem już praktycznie w ogóle 
chamski dla nikogo, bo mam inną mentalność.
Od tygodnia prowadzę swój dziennik, w którym zapisuje zmiany
i rozwijam fabularnie kilka projektów, obok próby.

Wy widzicie jedynie skrawek tego, co się u mnie dzieje/zmienia. 
Dla mnie forum to test samego siebie - testuje swój charakter. Ktoś mnie wyśmieje, temat się nie przyjmie - okej
spoko. Przyjmuję to, jeśli uwaga była celna. Mimo to dalej będę pracował nad sobą i sukcesem swojej przyszłej marki.

12 czerwca projekt. Życzę miłego dnia! Oczko
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.