• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Poszukuję pomysłów na minigry]
Cześć, zbieram pomysły na minigry, do mojego projektu

Mam już ułożoną listę, jednak potrzebuje mieć kilka asów w zapasie - wiecie jak to jest z pomysłami, ładnie prezentują się na kartce,
gorzej w realu. 

Jakich pomysłów szukam?

Na pewno coś, dla max 4-6 graczy, co można przejść do 4-5 minut gry.
Robię mini gry podobne, co na mapach Are U Lucker, czy Uther Party

Najlepiej, jakby to były przerobione wersje znanych gier, na realia Warcraftowe
Tak na przykład, wygląda Marynarzyk

[Image: z13497739V,Gra-w-Papier-Kamien-Nozyce.jpg] [Image: marynarzyk_gra.PNG]

3 stwory rexxara to kolejno:
Niedźwiedź - kamień
Jastrząb - papier
Świniak - nożyce

Tak wygląda gra w statki

[Image: battle1.jpg] [Image: Tinker.PNG]

Każdy gracz steruje jednym duchem - żadna osoba nie widzi pozycji drugiej
I naszym zadaniem jest za pomocą Mechanika (Bombowca) zestrzelić z serii bomb inne duchy,
przy okazji nie dając się wyeliminować.

I ja chciałbym coś podobnego.
A gier do wyboru jest wiele: tetris, szachy, plansza z kostką byłaby ciekawa, twister, itd

Chciałbym abyście napisali was pomysł (może być oryginalny)
i jak zaadaptowalibyście go w warcrafcie. Pamiętajcie, że to ma być mini-gierka. Czekam na jakieś pomysły! ;-)

(bez mechanik i wyzwalaczy, z tym sobie poradzę. Sam koncept)
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Też minigierkową mapkę chciałem zrobić kiedyś:
http://www.goblinfactory.pl/showthread.php?tid=320

Niestety zapomniałem o tych pomysłach wszystkich, o których tam pisałem Język

Pamiętam chyba tylko minigrę z karawaną. To jak ta minigra w Uther Party, gdzie gracze płacili Garithosowi podatek i ten kto zapłacił najmniej w każdej rundzie, odpadał. Każdy miał 100 złota na początek.
Tutaj byłyby dwa teamy graczy:
- Broniący - bronią karawany
- Atakujący - muszą zniszczyć karawanę

Oraz karawana (model magicznego wozu) - jedzie przez las. Przejedzie gdy wszyscy atakujący zostaną zabici.

Tutaj byłoby tak, że każdy ma 100 złota na trzy rundy,
Broniący kupują jednostki armii królewskiej (np piechurzy, medycy, konni...), a atakujący jednostki bandytów (oszczepnik, herszt...).

Na początku każdej rundy pojawia się karawana oraz broniący z jednej strony mapy, a bandyci z drugiej. Mapa ma wygląd lasy, bandyci mogą też pojawić się między drzewami.
Podczas każdej rundy każdy musi kupić przynajmniej jednego żołnierza.
Team, który wygra najwięcej rund, wygrywa.

Tutaj zabawa polega na tym, że nie wiemy kto użył ile złota w której rundzie... A mamy tylko 100 na wszystkie rundy. Musimy więc sprawnie nim zarządzać. Pojawia się efekt specjalny gdy ktoś zakupi jednostkę, więc wszyscy o tym wiedzą, ale nie wiedzą jaką jednostkę (tak jak w Uther Party ilość zapłaty).
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Dzięks goldi
Zamiast mi pomóc z mini grami to jakieś pierdoły piszecie : /
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.