• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sekretny schowek Sarana [MAPY]
To tak, każdą z poniższych map można brać i używać sobie do woli.
Jedyne czego chcę w zamian to minimum dwa posty (od różnych osób) pod każdą nową mapą. Taki deal Oczko
Będę dodawał nowe mapy co tydzień, tak długo jak będą posty.

No więc czas na...

Mapa #1 Zapomniany Sztandar

Moja pierwsza mapa, sam pomysł powstał na samym początku kariery moderskiej, początki około... 2011 roku?
Jednak mapę wykonałem parę lat później.

Dawno temu orkowie zostawili swój sztandar gdzieś w puszczach elfów.
Teraz, gdy horda przypomniała sobie o sztandarze, postanowiła po niego wrócić... W czasie podróży armia orków podzieliła się w wyniku kłótni na cztery mniejsze grupy. Która pierwsza dotrze do sztandaru i zdobędzie jego niebywałą moc?

Customowe budynki, jednostki i opisy.
Celem mapy jest dostanie się do środka lasu po ukryty tam sztandar, a także po tajemniczy demoniczny item...
Cztery drużyny, każda po dwie osoby.

Unikalny sposób budowy niektórych jednostek przez konstruktorów.
Kilka z customowych struktur to:
- Fabryka,
- Dom Wynalazców,
- Gniazdo Forumowych Trolli

[Image: lDNPj4R.png]

Niektóre jednostki umieją za pomocą itemów odrastać drzewa na wskazanym obszarze, aby utrudnić przeprawę przeciwnikom.
Istnieją także kodo, które w domyślne powinny zjadać drzewa, jednak tak naprawdę... obrzucają je kamieniami.
Możesz też po prostu użyć cyklonu na wrogich jednostkach.

W specjalnym sklepie można nabyć darmowe, ale i kiepsko wykonane roboty. Zdobądź kontrolę nad sklepem, zanim zrobi to przeciwnik.

[Image: lgN7rAE.png]

(Jednostek jest więcej, głównie zamieniałem standardowe, zamiast tworzyć własne)

[Image: eoCs5IZ.png]

Mapa posiada także nieukończone wyzwalacze od systemu niekontrolowanych zeppelinów, które w zamyśle miały służyć do transportu bohatera centralnie do środka mapy, jednak same miały być łatwe do zniszczenia.

Link do pobrania:

No więc czekam na jakże przydatne posty
Reply }}}
Podziękowanie od:
Pamiętam, hostowałeś to kiedyś nam. xD

Musiałem potem pójść na rower by to rozjeździć.
[Image: sodQEoT.png]
[Image: bJdR3wb.jpg]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Kuurdee Saran dzienki, ratujesz mi dzień ;DD
A od razu sobie przetestuję (szkoda że długich kampanii nie macie do pogrania) Jak widać ja tu będę musiał się wykazać. ;P

(zagram i uzupełnie posta)
Reply }}}
Podziękowanie od:
Nie ośmieszaj się Micek, ta mapa to lepsze niż cokolwiek co w życiu widziałeś, jak już się wczujesz xD

Tak w ogóle te elfy na początku to chciałem potem dodać jakieś ataki cenariusa czy coś, albo osobnego gracza posiadającego elfy.
Może nawet nasyłanie fal mobków na inne obozy.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Super podoba mi się tekst co pokazałeś
obrażańsko zawsze jest dobre
fajne
01110001011110001110011
Reply }}}
Podziękowanie od:
I nie uaktualniłeś posta Martinez xD

Mapa #2 Pojedynek Esiek vs Komp

Oto mapa stworzona na potrzeby klanowego pojedynku. Parę lat temu.

Bazowana na Wojnach Klanów (przejmowanie budynków, kolejkowanie jednostek).
- 1v1
- 2 bazy startowe ludzi
- 4 bazy neutralne (krasnoludzka, nieumarłych, 2 orków)
- Ostrze Mrozu do zdobycia
- Specjalne jednostki spawnowane co 180s/300s (koptery noobów i pająki nieumarłych)
- Neutralne wieże do przejęcia, Mega Cannony

Fajnie się grało, choć balans nieco leżał Oczko

Oczywiście nie obyło się bez obelg, choćby w nazwach slotów lobby...

Screeny:
Spoiler

Baza ludzi
[Image: 3yauqkq.png]

Jedna z baz orków
[Image: sgMaWp4.png]

Ostrze Mrozu do zdobycia (item) i składanka głosów Muradina
[Image: v24UTLF.png]

(Moje)
[Image: AcJzYK4.png]
(Szkoli szkielety, a po ulepszeniu także szkieletów jeźdźców)

Budynki można ulepszyć za złoto do tieru 2. Koszary mają dwie opcje ulepszeń, do rycerzy/mortarów.
Złoto zdobywa się z zabijania mobków/jednostek przeciwnika.

W planach było dodanie podziemii magów (nawet jest część na powierzchni, wieże magów z silnym garnizonem, choć niedostępnym).
Mapę przestałem update'ować, bo zaintereswanie nie było zbyt duże.

Download:

Notka: Aby potestować należy uruchomić mapę z poziomu wc3 i wejść na slot gracza, bo domyślnie czerwony jest obserwatorem.
Reply }}}
Podziękowanie od:
A ten, zagramy 1 na 1 bitwe? Oczko
sprawdzimy mapę w boju i ocenie.

Ogólnie fajnie ogarnąłeś komendy, nigdy nie myślałem żeby tak zrobić.
+ Zawsze mega mnie ciekawiło jak się robi dowolną wartość, do oddalania kamery - teraz już wim Duży uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
no naet fajna pmapa
01110001011110001110011
Reply }}}
Podziękowanie od:
[Image: ggg.PNG]

ciekawy easter egg
Orka lądowa Oczko
Reply }}}
Podziękowanie od:
Co prawda to prawda xD

Dzisiaj niestety już nie, ale jutro jak się uda to pogramy. Albo z Ravanem się pojedynkuj, a ja pooglądam
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.