• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ostatni Bastion - Archiwum
Udało mi się dokopać do starych rzeczy z war3. 

+ galeria z hive:

https://www.hiveworkshop.com/threads/dark-town.214520/
https://www.hiveworkshop.com/threads/the...on.188326/

Oto efekt, jeśli chodzi o Ostatni Bastion:

Początkowo tytułowy bastion miał się znajdować pod miastem Arden:

[Image: Lo4JSny.jpg]

[Image: 5u32p0a.jpg]

[Image: M2kcSmr.jpg]

[Image: DypbxI6.jpg]

[Image: uFctOtV.jpg]

Postanowiłem go jednak przenieś w góry Alterac, co prezentowało się tak:

[Image: iCgQ2yI.jpg]

[Image: e1OjAdI.jpg]

Główna lokacja - miasto Arden, jego początkowy wygląd i okolice:

[Image: Xyh5Q2p.jpg]

[Image: 3vO6p4M.jpg]

[Image: fxRjp9v.jpg]

Misja w której niszczymy statki nieumarłych początkowo przedstawiała się tak:

[Image: zMfX25T.jpg]

[Image: gnsF28Y.jpg]

Potem podochodziły nowe modele i tekstury (Tutaj widzę textury ziemi ucięło)

[Image: pUa1HkV.jpg]

Obok miasta Arden miała się znajdować jaskinia, początkowo miały się tam znajdować zapasy żywności przymierza:

[Image: pcLe8G9.jpg]

[Image: sUpDbvo.jpg]

Lokacja ta zmieniła się później w siedzibę pewnych znanych stworów xD Ale ostatecznie i tak ją wyciąłem Duży uśmiech

[Image: mEMXxd3.jpg]

[Image: KfYGBbi.jpg]

[Image: l2xfCfg.jpg]

Powycinałem także kilka innych lokacji, jak misja w której na czas miałoby się bronić przed atakami Nag, misja w której toczymy walkę na arenie, czy sanktuarium magów ognia oraz jeden przerywnik:

[Image: VL4cQEi.jpg]

[Image: KBg9uyA.jpg]

[Image: P27ZTxb.jpg]

[Image: Ew6EorL.jpg]

[Image: Q8g9RQJ.jpg]

[Image: zFHm6Rx.jpg]

Końcowa sceną - miał być to widok na grób głównego bohatera, gdzie miały lecieć creditsy:

[Image: 5Ae3NNO.jpg]
"Zobaczmy. Nikt mnie nie widzi. Wszystko będzie ujawnione. Cała sala, szuka ciała"
Reply }}}
Podziękowanie od:
Super ;P Mega dużo pracy musiałeś w to włożyć.
Ja bym tam pozostałe lokacje użył do innych projektów. Nie lubię jak coś się marnuje ;P

No i jak, z perspektywy lat, opłacało się to robić? Oczko
Reply }}}
Podziękowanie od:
(20.04.2019, 13:58)Martinez Wrote: Super ;P Mega dużo pracy musiałeś w to włożyć.
Ja bym tam pozostałe lokacje użył do innych projektów. Nie lubię jak coś się marnuje ;P

No i jak, z perspektywy lat, opłacało się to robić? Oczko

Hmm, nie mogę powiedzieć, że to czas stracony bo dobrze się przy tym bawiłem. Dużo się nauczyłem i przy reforged to zaplusuje myślę.

A dużo tych usuniętych rzeczy to tylko teren. A tworzenie lokacji to moja ulubiona czynność.
"Zobaczmy. Nikt mnie nie widzi. Wszystko będzie ujawnione. Cała sala, szuka ciała"
Reply }}}
Podziękowanie od:
No no Shadow, fajnie, że się podzieliłeś pierwotnym Ostatnim Bastionem. To tak jak teraz dzieje się to z Gothic jaki miał być pierwotnie.

Co do Gothica to wiele aspektów i pomysłów, które twórcy potem wycieli z finalnej wersji było by fajnym urozmaiceniem gry.
A człowiek pokonał bestię, która wróciła do Królestwa Beliara...
Reply }}}
Podziękowanie od:
Apropos tego Gothica

Myślę poważnie, czy by nie zdubbingować postaci w próbie bogów (i nie tylko) tekstami z Gothica

I nawet mógłbym wykorzystać głos papieża polaka, rodaka, nie ironicznie - bo ma ciekawą barwę głosu
----

@Shadow, a ty pomyśl czy by nie ogarnąć kilku osób, do podkładania głosów choć pod najważniejsze
postaci w Bastionie, w reforged. 
Bo naprawdę, głosy postaci dodają dużo uroku do kampanii.
Reply }}}
Podziękowanie od:
(21.04.2019, 12:39)Martinez Wrote: Apropos tego Gothica

Myślę poważnie, czy by nie zdubbingować postaci w próbie bogów (i nie tylko) tekstami z Gothica

I nawet mógłbym wykorzystać głos papieża polaka, rodaka, nie ironicznie - bo ma ciekawą barwę głosu
----

@Shadow, a ty pomyśl czy by nie ogarnąć kilku osób, do podkładania głosów choć pod najważniejsze
postaci w Bastionie, w reforged. 
Bo naprawdę, głosy postaci dodają dużo uroku do kampanii.

Jak zrobię i stwierdzę że było to dobre, to pomyślę nad dabingiem. Narazie daleko do tego, bo te @#$#@!#$% z blizzarda nic nie robią chyba, od pół roku milczą.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Ten ostatni screen jest mega.
Szkoda, ze tak faktycznie nie skonczyla sie Twoja kampania.
Mimo wszystko i tak jest to najlepsza polska produkcja w jaka kiedykolwiek gralem!

...tylko ten brak dubbingu :Ściana: rakuje go oj brakuje
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.