• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

help / jak zrobić wydarzenie ze zmienną jednostki
Hej, mam pewien problem, mianowicie:

Chciałbym, aby moja jednostka przypisana do zmiennej, (pojawia się w trakcie gry za sprawą Replaced Unit)
aktywowała wydarzenie "Jednostka ma X życia"

W skrócie pojawia się COŚ w trakcie gry, zaczyna się walka
i kiedy ma 50% hp to powinien włączyć się wyzwalacz

[Image: kurcze.PNG]

Przypisałem swoją Replaced Unit, jako zmienną jednostka
Niestety nie widzę w tym wydarzeniu żadnej zmiennej. 

[Image: kurcze_2.PNG]

Co robie nie tak? Jest jakiś inny sposób by zrobić takie wydarzenie?
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Można dodać do triggera wydarzenie, wtedy można używać zmiennych.

Mam po angielsku więc to będzie: Akcja typu Trigger => Add New Event i tak wybierasz sobie trigger któremu chcesz dodać wydarzenie i wybierasz odpowiednie wydarzenie gdzie już możesz używać zmiennych.
"Zobaczmy. Nikt mnie nie widzi. Wszystko będzie ujawnione. Cała sala, szuka ciała"
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.