• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zmienianie ilości EXP dostawanych od wrogów
Robię Kampanie i zauważyłem że Bohaterowie za szybko levelują (1 misja 5 poziom Oczko  )
Więc postanowiłem zmienić to w edytorze postaci... i tu jest problem, kompletnie go nie ogarniam i nie mogę znaleźć czegoś co odpowiada za "dropiony" exp.
Ja nie wiem nic , to zaraźliwe 
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Do takich rzeczy, warto wyposażyć się w hand made system doświadczenia. Ewentualnie ograniczyć maksymalny level w scenariuszu do danego poziomu.
[Image: bJdR3wb.jpg]
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
a jak taki level w scenariuszu ograniczyć, bo to chyba będzie najlepsze, według mnie.
Ja nie wiem nic , to zaraźliwe 
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Szczerze to nie pamiętam czy był na to sposób wyzwalaczowy, ale możesz wejść w Zaawansowane/Stałe gry/Zaznaczyć Własne stałe gry, a potem znaleźć rubrykę Maksymalny poziom bohatera i zmienić.
[Image: bJdR3wb.jpg]
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Proszę!
[Image: zM14S0Y.png]
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
[Image: 5Zrq8VE.png]

Od góry oznacza ilość % exp z creepów.
1 lvl = 80%
2 lvl = 70%
etc

Stałe gry
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
W Edytorze obiektów, pole:

Statystyki - Poziom - to odpowiada za zdobywane doświadczenie za zabitego stworka, im wyższy poziom, tym więcej doświadczenia

W stałych gry znajdziesz takie pola:

[Image: 8Axm75H.png]

Pierwsze pole informuje, ile doświadczenia daje jednostka mająca pierwszy poziom
Drugie pole informuje, jak zmienia się to doświadczenie za każdy kolejny poziom, według wzoru(chyba): pierwsze + 2* drugie * poziom

Dzięki temu możesz ustawić doświadczenie jak Ci się podoba Duży uśmiech
Ten post był edytowany -259638 raz(y) ostatnio edytowany przez Axator: Za 3 pojutrze, 29:89
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.