• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jaki film polecacie? :)
(14.02.2016, 01:28)gosdagha Wrote: Polecam film Niezniszczalni 2! kawał dobrego kina akcji!

Drogi Panie Spamer, dziękuję za polecenie filmu, ale oglądałem i widziałem lepsze Uśmiech

A tak bardziej poważnie:

Nasze forum jest poświęcone modowaniu gier i ogólnie o grach, Wy spamujecie reklamą jakiejś szemranej firmy, której nazwę pozwolę sobie litościwie pominąć. Szczerze wątpię, że znajdziecie tu jakąś grupę docelową zainteresowaną Waszymi "usługami", więc na przyszłość radzę się zastanowić nad inną formą reklamy Uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
Polecam film Smoleńsk gdyż ukazuje zakłamanie owego wydarzenia
[Image: smiley.gif][Image: sad.gif]
a
[Image: 7XHzOkps.jpg]
Reply }}}
Podziękowanie od:
(15.09.2016, 20:00)burybrzetyslaw Wrote: Polecam film Smoleńsk gdyż ukazuje zakłamanie owego wydarzenia

Przecież to prawda nawet znam eksperta co potwierdził, że to był zamach. Więcej info na pw w SB xD
[Image: giphy.gif]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Ostatnio oglądałem dwie części Johna Wicka i choć spodziewałem się bezmyślnej młócko - strzelaniny, to dostałem młóckę z ciekawą fabułą i zacną rolą Keeanu Reevesa. Polecam szczerze Uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.