• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Co robicie jak się wam nudzi?
Witam, chciałbym zapytać was w imieniu mojego ziomka Dawida, (bo ja nie mam z tym problemu, ale mnie nie chce słuchać)
co robicie, kiedy wam się nudzi?

Macie jakieś niezawodne sposoby na radzenie sobie z nudą?
A może praca pochłania wam 18 godzin z dnia i w ogóle nawet przez myśl wam nie przechodzi coś
takiego żeby się nudzić?
nowy dzień - nowa szansa, nowy rok nie istnieje

[Image: zEfNWvs.png]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Jak się nudzę to się rozbieram i pilnuje ubrania.
"Zobaczmy. Nikt mnie nie widzi. Wszystko będzie ujawnione. Cała sala, szuka ciała"
Reply }}}
Podziękowanie od:
no pomóżcie, miejcie serce!
Reply }}}
Podziękowanie od:
Jak się nudzę to szukam sobie zajęcia Duży uśmiech

Najlepiej robić to co się lubi, wtedy się nie nudzisz
Ten post był edytowany -259638 raz(y) ostatnio edytowany przez Axator: Za 3 pojutrze, 29:89
Reply }}}
Podziękowanie od:
To wgl są jeszcze ludzie, którzy się nudzą? Ja tam nigdy się nie nudzę, a nawet jeśli przejdzie mi to przez myśl zawsze, mogę spalić jednego czy dwóch heretyków więcej, no i satysfakcja gwarantowana.
Reply }}}
Podziękowanie od:
No właśnie też się dziwie, jak można się nudzić. Musi sobie chłopak więcej zainteresowań znaleźć,
ale ma jeszcze na to czas.
Ja jak się nudze np to bardziej jest to próba odwlekania tego, co mam do zrobienia,
bo zawsze mam milion rzeczy do roboty.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Martinez, mówiłem że coś se znajdę a ty mi tu tematy o mnie robisz xD
Reply }}}
Podziękowanie od:
;v
rup mapke
Reply }}}
Podziękowanie od:
jem Uśmiech
01110001011110001110011
Reply }}}
Podziękowanie od:
Quote:No właśnie też się dziwie, jak można się nudzić. Musi sobie chłopak więcej zainteresowań znaleźć,
ale ma jeszcze na to czas.
Ja jak się nudze np to bardziej jest to próba odwlekania tego, co mam do zrobienia,
bo zawsze mam milion rzeczy do roboty.

Quote:Ja jak się nudze np to bardziej jest to próba odwlekania tego, co mam do zrobienia,

Quote:jest to próba odwlekania tego,

Quote:próba

Martinez próbuje nam coś powiedzieć, ale nie może tego zrobić tak zupełnie publicznie, bo sekta zauważy
Reply }}}
Podziękowanie od:
jak ty chyba nawiedzony jesteś xD

PB poczeka, battle royala robimy
Reply }}}
Podziękowanie od:
Jak sam ówcześnie napisałeś Martinez skup się na jednej rzeczy/projekcie aby doprowadzić go do końca od A do Z .
Reply }}}
Podziękowanie od:
Aktywność fizyczna, książki, filmy i zgłębianie tematów, które Cię już interesują. Coś takiego przyszło mi do głowy.
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.