Ankieta: Będziesz grał?
Tak, wygląda ciekawie.
44.44%
4 44.44%
Nie, to nie dla mnie.
55.56%
5 55.56%
Razem 9 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diablo III Immortal - Nowa mobilna odsłona Blizzarda
Kostka 
Na ostatnim BlizzConie sprzed paru dni Blizzard Activision oglosil nowego Diablo. Wszyscy byli uradowani tymi wiesciami, spodziewali sie kontynuacji fabuly w postaci Diablo IV na PC czy konsole a tu jedna wielka niespodzianka - Diablo Immortal na iPhony i Smartfony.

[Obrazek: diablo-immortal-art.jpg]

Pozycja nie przyjela sie zbyt dobrze. Fani byli szczerze mówiac oburzeni ta nowina. Nawet ucierpialy na tym akcje na gieldzie o bagatela 3.7 miliarda!

No ale nie wiem sami powiedzcie co o tym myslicie, fabula bedzie sie rozgrywac pomiedzy diablo 2 a diablo 3, za duzo jeszcze nie wiemy oprócz tego, ze Blizzard sprzymierzyl sie z firma NetEase i wyglada na to ze nie wiele gra bedzie sie róznic od poprzednich pozycji gier NetEase oprócz wlasnych modeli i lekko zmodifikowanego interface'u.

Oto jedna z odslon firmy NetEase:
[Obrazek: 5914df027f9d2af02595b2e8uf4YZRaq]

A oto gameplay z nowego Diablo Immortal:
[Obrazek: diablo-immortal.jpg]

Szczerze mówiac ja widze dosc duzo podobienstw pomiedzy tymi grami. podczas QA, jeden z gosci z widowni nawet zapytal prowadzacego Wyatta Chenga czy to nie opózniony zart prima aprilis :D.

No ale kto wie. Moze cos jednak z tego wyjdzie. O ile Blizzard nie postanowi zrobic od ciula mikrotranzakcji i faktycznie da sie przyjemnie pograc to moze i faktycznie nie bedzie to takie zle. Jesli o mnie chodzi to napewno zagram zwlaszcza jesli bedzie darmowe do pobrania na AppStorze.

Dajcie znac pod tematem co sami o tym myslicie. Tutaj macie pelny reportarz z obwieszczenia Diablo Immortal plus wlasne spostrzezenia jednego z youtuberów:

Jak każde kolejne diablo będzie takie kolorowe to ja chce remaster 2 :D
A, i jeszcze rozwalilo mnie rozgoryczenie fanów na youtube.

Na oficjalnym filmiku trailerze Diablo Immortal jest tylko 18k lapek w góre i az 500k lapek w dól. Ponoc Blizz manipuluje tymi dislikami bo bylo juz pod milion ale jakos to znizyli :cyklop: .
Mnie szczerze w ogóle to nie dotyka, bo nigdy w życiu nie grałem w diablo i mam bardzo niewielką wiedzę o tym uniwersum. Z tego blizzconu liczy się tylko Warcraft 3: Reforged :D
(07.11.2018, 13:43)LordStachu napisał(a): Na oficjalnym filmiku trailerze Diablo Immortal jest tylko 18k lapek w góre i az 500k lapek w dól. Ponoc Blizz manipuluje tymi dislikami bo bylo juz pod milion ale jakos to znizyli :cyklop: .

Blizzard niczym nie manipuluje tylko YouTube usuwa oceny nabijane botami.
01110001011110001110011
no nie wiem jak wy, ale ja tam bardzo chętnie pograłbym w takie diablo na telefon 
i w sumie.. jakoś tak ciesze się że powstało.

Brakowało mi takiej fajnej, rozbudowanej gierki na smartfony.
Ja jestem miło zaskoczony, tym bardziej że taki ruch może zapoczątkować trend robienia gier na urządzenia mobilne, takie też jak
np tablet, a to super opcja.

Teraz sobie obejrzałem konferencje i szczerze powiem że chyba nie jestem za bardzo w temacie tego całego hejtu na mobilną wersje Diablo.
Dużo większą żenadą było dla mnie, kiedy Valve zapowiadało nową grę, a na końcu okazało się że przygotowują jakąś tam karcianke.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości