• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lifehack★ szybkie blokady ścieżek
Żarówka 
Hej, chciałbym podzielić się z wami dzisiaj pewnym ułatwieniem, które odkryłem niedawno w warcrafcie, dotyczącym
blokad ścieżek.

O co konkretnie chodzi?

Kiedy weźmiemy dodatek "Długie ogrodzenie" [Image: dcbd978eb4953.png] i zmniejszymy je, do najmniejszego możliwego rozmiaru - automatycznie staje
się ono genialną blokadą ścieżek!!

Zapytacie może "No tak, ale jak się połapać, gdzie stoi takowy płotek, skoro go nie widać? Blokady ścieżek zawsze oznaczone są sześcianem!"
W tym właśnie leży cały urok, tego sposobu. Aby poznać dokładne położenie każdej z blokad wystarczy nacisnąć "P" poza tym trybem stają się one całkowicie niewidoczne.

Używanie tego sposobu jest dokładniejsze i co najważniejsze znacznie szybsze od zwykłych blokad.
Możecie zapomnieć o wiecznych różowych obwódkach wokół budynków w edytorze

[Image: b4ff2b1f19b9c.png]

[Image: 8a63dc9a74b85.png]

[Image: 609a5b6181f93.png]

Spoiler

[Image: 82a2189509dbd.png]

OKEJ, powiedzmy więc teraz JAK TO ZROBIĆ?

Do wykonania użyjemy "Długie ogrodzenie & Długie skośne ogrodzenie"

Ustawmy preferencje takie, jak na screenie poniżej,
następnie zróbmy kopie tychże ogrodzeń i ustawmy w nich Ustalony obrót "90"

[Image: 91aaa540985dd.png]

Ustawmy teraz nasze płotki na mapie i cieszmy się efektem! Miłej zabawy! Duży uśmiech

[Image: 27ea52e5c40eb.png]
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
luks.
01110001011110001110011
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
[Image: a5e3ba5ebe8ff.png]

Nie pierdolisz się w tańcu, jeśli chodzi o pisanie postów widzę.

I dobrze, gadatliwość to domena ludzi próżnych.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Ano...
01110001011110001110011
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Spoko pomysł, dzięki!

(mam nadzieję, że się zbytnio nie rozgadałem Duży uśmiech )
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Tak btw, dzięki za przypomnienie  - będę musiał zadbać o te niedziałające zdjęcia.
Przy okazji mam już wiele pomysłów na nowe poradniki. Ale to później
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.