• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Epizod Dwóch Regentów - Dubbing
Witam wszystkich!

Oto temat poświęcony dubbingowi projektu. W tym poście będę informował o postępach w dubbingowaniu kampanii.
Każdy zainteresowany uczestnictwem w projekcie niech śmiało pisze do mnie na PW lub na discordzie (nazywam się tak samo jak tutaj).

• Jeżeli ktoś nie jest pewien i chciałby najpierw usłyszeć próbkę tego, co już jest nagrane, niech wali do mnie. Z chęcią dam mu kilka próbek.
• Jeżeli ktoś nie chce brać dużej odpowiedzialności uspokajam - rzesze postaci epizodycznych czekają na swoje głosy.
• Jeżeli ktoś wstydzi się swojego głosu/drzeć się do mikrofonu itd. to nie ma się czym martwić - dobiorę mu rolę odpowiadającą jego potrzebom.
• Jeżeli pojawią się jeszcze jakieś pytania dot. projektu to chętnie odpowiem.
• Wszystkie "nasiadówki" dubbingujących odbywają się na oficjalnym discordzie Goblin Factory, na kanale głosowym "General". O "nasiadówkach" informuję personalnie każdego podkładającego głos, aby móc ustalić optymalny termin.

Pozdro gobliny!
Dekajo   Opera

Postępy:
• Główne postacie w pierwszej misji zdubbingowane!
• Główny bohater orków, Deadring, ma własny zestaw dźwięków w grze!

Amator kobiet, whiskey, fajek i Warcrafta.

Dawca szpiku dla Kel'Thuzada i honorowy członek Kultu Potępionych.
Reply }}}
Podziękowanie od:
z miłą chęcią wezmę udział pewnie i tak moja barwa głosu nie załapie się do żadnej postaci xD

Edit: Też mogę pomóc zremasterować intro Uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
Na pewno nie jest tak źle, żebyś nie złapał się nawet na jakiegoś piechura Oczko

P.S. Martinez sam zaproponował pełen remaster mojego intra, więc pałeczka w tej gestii leży w jego dłoniach. Jeżeli chciałbyś się zaangażować to wal do niego.

Reply }}}
Podziękowanie od:
Przydałby Ci sie lepszy mikrofon, troche to brzmi jak z jakiegoś filmu sci-fi. Pierwsza moja myśl była, ze to bedzie jakiś droid xD
Ten post był edytowany -259638 raz(y) ostatnio edytowany przez Axator: Za 3 pojutrze, 29:89
Reply }}}
Podziękowanie od: Martinez
Pierwszy raz słyszę takie skojarzenie xD
Będziesz brał udział?

Reply }}}
Podziękowanie od:
Ciekawe.
01110001011110001110011
Reply }}}
Podziękowanie od:
Mój mikrofon również jest kiepski, więc raczej Ci sie nie przydam Język
Ten post był edytowany -259638 raz(y) ostatnio edytowany przez Axator: Za 3 pojutrze, 29:89
Reply }}}
Podziękowanie od: Martinez
E tam Axator, ważne, żeby był dubbing. Szumy itp można usunąć w Audacity, a jakość dźwięku na poziomie mojego, budżetowego mikro jest wystarczająca. To kampania Wc3, a nie audiobook (oczywiście celuję w jak najwyższą jakość, ale nie oszukujmy się - środki są jakie są, nas jest tylu ilu jest, ważne, żeby zrobić to dobrze jak na nasze możliwości). Dlatego właśnie zapraszam każdego niezależnie od mikro, jak źle jest ocenimy na discordzie ;P

Ravan - rozwiniesz jakoś swoją wypowiedź? Czy deklarujesz udział?

P.S. Dla zachęty dodam, że każdy będzie miał możliwość pobawić się w orka, bo potrzebny będzie tłum orków, a do tego kilka głosów. A zabawa jest przednia bo trzeba modulować głos Uśmiech

Reply }}}
Podziękowanie od:
Może ten odnowiony prolog zachęci parę osób Oczko
Jak już skończę, dogadamy się w sprawie ewentualnych poprawek i można będzie go przypiąć, w formie filmu pod głównym postem

Ja osobiście bardzo chętnie wziąłbym udział i podłożył głos pod jakąś postać (zawsze chciałem to zrobić)
Mam nadzieję, że moja specyficzna barwa głosu wpasuje do jakiejś postaci. 
Gry z dubbingiem są moim zdaniem wielokrotnie lepsze w odbiorze, od tych "wyciszonych".
Reply }}}
Podziękowanie od:
Też mam taką nadzieję! Odświeżę wtedy całkowicie główny post głównego tematu.
Co do odbioru to wiadomo, dubbing lepiej odda emocje niż niemy tekst. Przeczytanie po prostu "Za Hordę!" a usłyszenie głosu wołającego, zdesperowanego, gotowego na śmierć orka będzie miało zawsze inny, mocniejszy odbiór.
A głos na pewno wykorzystamy, każdy jeden się przyda, dlatego zachęcam każdego do spróbowania.

Reply }}}
Podziękowanie od:
Przypominam, że dzisiaj o 18:00 słyszymy się na tym Discordzie. Kanał General.

Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
2 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.