Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PILNE - zbiórka na Goblina na rok 2018
Kostka 
Hej,
Trzeba - jak co roku - zebrać pieniądze na przedłużenie czasu ważności domeny i serwera(przypominam że na GF nie ma żadnych reklam więc nie możemy się z nich utrzymywać).
Musimy zebrać około 160 zł, jako że standardowo wydajemy 60 zł na hosting, 100 na domenę, mamy już ok 20 zł z poprzedniego roku ale też musimy wydać w tym roku dodatkowo 25 zł na certyfikat SSL.
Wpłat można dokonywać wysyłając bezpośrednio mi pieniądze na PP: jarvin@goblinfactory.pl
Albo przez ten link:  Link

Co ważne i za co z całego serca przepraszam - przysnąłem lekko z tą odnową, więc byłbym niezmiernie wdzięczny za w miarę szybkie wpłaty.

Z góry dzięki wielkie!
Mam rozumieć, że strona podana w linku nie udostępnia żadnych danych poza mailem? Pytam, bo wsparłbym wolnym miedziakiem.
Ugh... może jak ta strona ożyje to coś wam dam, ale narazie to nie czuję żeby to był dobry pomysł XD
01110001011110001110011
Poszło małe co nieco
(13.06.2018, 21:15)Lucius napisał(a): Mam rozumieć, że strona podana w linku nie udostępnia żadnych danych poza mailem? Pytam, bo wsparłbym wolnym miedziakiem.

Co masz na myśli przez "udostępnia"?
Ja nie dostaję nic, dosłownie. Co się dzieje po stronie samego hostingodawcy? Zależy od wybranej przez Ciebie opcji wpłaty, natomiast obie opcje są realizowane przez zewnętrzne firmy(ew. PayU) i to one w dużej mierze zajmują się gromadzeniem wszelakich danych
@Jarvin - dałem Ci 5zł testowo, bo jeszcze nie korzystałem z tej opcji - Dostałeś?
Jakbym miał, to bym dał. Ale nie mam, więc nie dam. pozdrawiam

Poszło na PayPala Jarvinie.
@Jarvin, a dobra dałem ci tam hajsiory.
(14.06.2018, 13:45)Shadow napisał(a): @Jarvin, a dobra dałem ci tam hajsiory.

"Działa? Nie działa?
A.. walić"
Na początku myślałem że ci się przez przypadek nacisnęło o jedną piątkę za dużo :P

Dzięki wielkie wszystkim!
Zbliżamy się w naprawdę niesamowitym tempie do celu
Raz do roku mogę sypnąć coś ;)
Trzymaj Jarvin te kilka miedziaków. Mam nadzieję, że dotarło (wybrałem opcję SMS), jak coś to daj znać.
(14.06.2018, 20:56)Lucius napisał(a): Trzymaj Jarvin te kilka miedziaków. Mam nadzieję, że dotarło (wybrałem opcję SMS), jak coś to daj znać.

Hej
Dotarło, dzięki wielkie!

Potrzebujemy jeszcze tylko ok. 17 zł by dobić do celu!
Coś tam dorzuciłem, mam nadzieję, że doszło! :>
Na razie mam zapisane donacje od:
Stacha - 50 zł
Shadowa - 55 zł
Midasa - 7 zł
Luciusa - 3.5(7) zł
Axatora - 40 zł

Więc cel mamy już niemalże osiągnięty(zostało tylko 5 zł)

Dzięki wszystkim za Waszą pomoc!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości