• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dodanie modelu jednostce
Hej
Podczas duplikacji jednostki lotniskowiec zaznaczyłem wszystkie opcje. 
Utworzyło mi też inne przechwytywacze, ale bez modelu. Zamiast normalnych modeli to latają kule. Nie mogę się połapać gdzie dodać nowe modele. Chcę przykleić stary do nowych.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Z każdym tematem który piszesz próbuję odpalić edytor i sprawdzić, ale przeklęty nie chce się uruchomić :/
Ten post był edytowany -259638 raz(y) ostatnio edytowany przez Axator: Za 3 pojutrze, 29:89
Reply }}}
Podziękowanie od: Martinez
uiuin, nie wiem o co chodzi. Prosiłbym o dokładniejszy opis Uśmiech

Axator, proszę o merytoryczne odpowiedzi Uśmiech

Z góry dziękuje.
Reply }}}
Podziękowanie od:
(18.05.2018, 05:43)WrathAmon Wrote: uiuin, nie wiem o co chodzi. Prosiłbym o dokładniejszy opis Uśmiech

Axator, proszę o merytoryczne odpowiedzi Uśmiech

Z góry dziękuje.

Gdy robię duplikat jednostki coś dzieję się z modelem:
https://zapodaj.net/c8f116659c269.png.html
Reply }}}
Podziękowanie od:
A nie można dać wyzwalacza, który tworzy taką jednostkę?
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.