Forum jest aktualnie zamknięte.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
* REKORDY warcrafta *
Witam! W tym temacie będę wrzucał ciekawe rekordy, związane z warcraftem. (wy również możecie)
Chodzi po prostu o rzeczy stające na absolutnej granicy moddingu. Najgłębsze, największe, najmniejsze etc. Może to być wszystko, byłe było rekordowe!

Jeśli zrobicie rekord na swojej mapie, to koniecznie podlinkujcie ją pod postem.
A więc zacznę! 

NAJWYŻSZY SZCZYT WARCRAFT III

[Obrazek: v49v2g.jpg]

Szczyt składa się z maksymalnych 14 poziomów wzniesień i jest maksymalnie podwyższony.
Gdybyśmy chcieli podnieść go jeszcze chociaż o centymetr, stanie się to:

[Obrazek: VIMiIVD.jpg]

Zrobiłem również powiększoną wersje, która pozwoli nam wejść, oraz zwiedzić takowy szczyt.
Na szczycie panuje absolutna ciemność tzn. nie widzimy nic, co jest pod nim, a żeby ogarnąć całość, trzeba wspomóc się komendą oddalenia kamery.

[Obrazek: wrc9c5.jpg]

link do pobrania: 
.w3x   Rekordy - Najwieksza Gora.w3x (Rozmiar: 68.65 KB / Pobrań: 44)  Polecam zerknąć ;)

- temat ma za zadanie jedynie pokazać ciekawe fakty dot. warcrafta (tak wiem, że większość i tak je zna), także noł offens - 
może was czymś jeszcze zaskoczę?

Odpowiedz
pora na kolejny rekord! :D

NAJWIĘKSZA I NAJMNIEJSZA JEDNOSTKA W WARCRAFT III

[Obrazek: MsMVnBn.jpg]

Największą spotykaną postacią w grze - jest Kil'jaden, najmniejszą natomiast - szczur.

Spróbujmy teraz zmierzyć ich wysokość. Za miarkę posłuży nam chłop. 
Załóżmy, że przeciętny człowiek ma 170 cm wzrostu.
Kil'jaden ma wysokość 10ciu takich chłopów, także liczy sobie Aż 17 metrów! (gadzilla podobno miała 100m)

Szczur ma ok 75 cm długości (bez ogona) i liczy sobie 35 cm wysokości. A więc w prawdziwym życiu zaliczałby się do jednego, z największych
szczurów.

----
to nie wszystko! Każdą postać w edytorze możemy jeszcze powiększyć. 

Z shiftem mamy możliwość powiększenia postaci aż o... miliard razy [Obrazek: bXsR1tl.jpg]
Czysto teoretycznie, Kil'jaden powiększony miliard-krotnie miałby 17 miliardów metrów wysokości.

Ziemia ma 12742 kilometrów średnicy. Więc na oko (zakładając że to nie średnica, a wysokość) Kil'jaden byłby większy od ziemi 1334 - krotnie.

W grze (normalnie) możemy przeskalować Kil'jadena 10cio-krotnie. Będzie miał wtedy ok. 170 metrów wysokości.
Jeśli chcielibyśmy popatrzeć na niego z najwyższej góry w grze, wzrokiem dostrzeglibyśmy jedynie jego... krocze.

[Obrazek: BMvtPNk.jpg]
Tyle na dziś. Mam nadzieję, że kogoś zainteresowałem ^^

----

+ jako ciekawostkę dopowiem, że szczur w przybliżeniu wygląda jak pies, tyle że bez nóg. ;P

[Obrazek: 9YThyDv.jpg]

Odpowiedz
Oto killijaden o wielkości 150.0 screenshot ingame jest tak duży, że podczaas robienia nie widać nawet nogi czy palca, bo kamera pomimo odddalenia o 4000 i kątowi 340* dalej jest w nim. Oczywiście da się zrobić większego, ale po co skoro i tak go nie widać. xD

[Obrazek: xD.png]

Tak, więc fake info. Zaorane i w ogóle xD

[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości