• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wspólne granie - goblinfactory
To co panowie ktoś chętny na jakąś rozgrywkę w H3? Jak coś to posiadam zwykłą wersję i Steamowską wersję HD.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
xD[Image: UqJNHB4.png]
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Drogi Luciusu, już spieszę z wyjaśnieniem swego piśmiennego aktu, pod twą nomenklaturą uiszczoną na forum

Jest to swego rodzaju krotochwila, lub jak wolisz, w nowomowie popularnej "mem" ukazujący pustkę w odbiorze, przy twej wypowiedzi.
Zapewne otwierając swój wątek spodziewałeś się zainteresowania, dla złożonej propozycji. Moje "xD" po 24 godzinach, od zapytania ukazało jedynie
stopień zainteresowania członków forum do angażowania się w jakiekolwiek grupowe zajęcia.

Widzisz, Goblinfactory to bardzo specyficzna, zamknięta społeczność
w której ludzie niechętnie robią cokolwiek. Jeżeli chcesz, żeby ktoś odbył z tobą potyczkę w grze, lepiej napisać to prośbę
bezpośrednio do kilku osób. W tym przypadku do Ravana, który mógłby być chętny w umileniu sobie kilku chwil, przy niebanalnej fantastyce.

Myślę, że wyjaśniłem zaistniałe nieporozumienie. W żadnym wypadku mój post nie był formą zaśmiecenia
owego tematu, a bardziej tutejszym żargonem, zapoczątkowanym przez Mieczysława - karczemnego barda forum, posługującego się tymże symbolem by
uwypuklić, lub napiętnować jakieś społeczne zachowanie.
W moim przypadku była to raczej forma zaznaczenia ironii, omówionej sytuacji. Pozdrawiam i życzę miłego, oraz owocnego dnia! ~ Martimer Uśmiech
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Twoje posty też często pozostają bez odezwu i wszyscy mamy je gdzieś. To trochę śmieszne że akurat ty wyiksdeowałeś post luciusa Język.
01110001011110001110011
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Zawsze jest odzew, kiedy chce go mieć. Oczko
Jest różnica między założeniem tematów i nie oczekiwaniem postów,
a kiedy ktoś rzeczywiście czeka, aż ktoś się zgłosi. Po prostu nie warto w zamkniętym gronie, na ogólnym tego pisać.

Jakby było więcej osób to okej.
Przykład: Axator. Nigdy bym nie pisał na ogólnym że chce sie uczyć, z nim pogadałem i się zgodził. (w sumie uczyły mnie już 4 osoby) mimo że specjalnie o to nie zabiegałem.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Witajcie.
Nowa jestem. Szukam kogoś do sympatycznej rozgrywki. Nie jestem jakaś najlepsza w giercowaniu w gobliny, ale jeszcze cały czas się uczę ^^
Jeśli ktoś miałby ochotę się spiknąć to zapraszam n pw.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Napisz może w jakie gry grasz, łatwiejsza będzie dalsza komunikacja
Ten post był edytowany -259638 raz(y) ostatnio edytowany przez Axator: Za 3 pojutrze, 29:89
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
@Ziya jam żaden Goblin, jam jest Wielki Inkwizytor, wybrany przez Bogów by zwalczać plagi i herezję. Na początek proponuję odblokować w opcjach konta możliwość odbierania/wysyłania wiadomości pw, a poza tym to napisz w co grasz i na jakich platformach można Cię znaleźć. Chętnie w coś zagram jeśli tylko będzie taka możliwość i czas pozwoli.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
<3 ugościmy Cię tutaj najlepiej jak potrafimy.
I mam nadzieję, że zostaniesz u nas na dłużej, bo niedługo będzie tu więcej osób Oczko
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
To forum umrze za parę dni, zapraszam na mszę 14 czerwca z okazji spalenia forum
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Ostrzegam, że tutaj nie ma osób normalnych Język

Uważaj na wszystkich, a szczególnie na Martineza
ten ma rozdwojenie jaźni więc nawet nie będzie
pamiętał, że ma z Tobą zagrać xD
1,618034
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.