• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Lista Bohaterów
#1
[Image: 5dd4.png]


[Image: latest?cb=20160425131254]
K R Ó L E S T W A   P Ó Ł N O C Y

Geralt z Rivii - DPS
Geralt z Rivii, przez driady i elfy nazywany Gwynbleidd [czyt. głynblejd] (Starsza Mowa[url=http://wiedzmin.wikia.com/wiki/Starsza_Mowa][/url]: Biały Wilk), zwany także Rzeźnikiem z Blaviken - wiedźmin, główny bohater książek i opowiadań Andrzeja Sapkowskiego. Niezwykle sławny wiedźmin mający talent do mieszania się w różne często brudne i nieinteresujące go sprawy.
[Image: e0cc.png]
Triss Merigold - Healer
Triss Merigold z Mariboru, zwana także Czternastą ze Wzgórza, w przyszłości Merigold Nieulękła – czarodziejka, doradczyni króla Foltesta, członkini Rady Królewskie Temerii po banicji magów zostaje młodą członkinią Loży. Uczestniczka Bitwy o Wzgórze Sodden po stronie Nordlingów, po wojnie błędnie uznana za poległą.
[Image: 724f.png]Zoltan Chivay - DPS
Zoltan Chivay – krasnolud, weteran II wojny z Nilfgaardem, przyjaciel Geralta. Ich drogi zeszły się, kiedy Geralt ze swoją drużyną zmierzał z Brokilonu w stronę Jarugi, na południe. Za radą krasnoluda, Geralt, Jaskier i Milva przyłączyli się do kompanii i podążyli na wschód, razem z uciekinierami z Kernow. Właśnie od Zoltana, Geralt dostał swój miecz – sihil.[Image: 26d6.png]
Detmold z Ban Ard - DPS
Detmold z Ban Ard – płowowłosy czarodziej żywiołu powietrza pochodzący z Ban Ard. Brat Drithelma z Pont Vanis zabitego podczas rebelii na Thanedd. Po śmierci swojego brata poprzysiągł zemstę tym, którzy mieli coś wspólnego z jego śmiercią. Przeniósł się do Kaedwen, gdzie został najbardziej zaufanym doradcą króla Henselta. 
[Image: 8ca4.png]
Jan Natalis - Support
Jan Natalis – temerski konetabl, głównodowodzący zwycięskiej armii Nordlingów w bitwie pod Brenną. Na jego cześć nazwano plac w Wyzimie Handlowej przy którym mieszka Triss.
[Image: 9a7f.png]
Vernon Roche - Support
Vernon Roche - oficer Temerskich Służb Specjalnych oraz kapitan Niebieskich Pasów. Vernon jest istotną postacią w fabule Wiedźmina 2. Zależnie od podjętych decyzji, możemy u jego boku przemierzać Królestwa Północne w poszukiwaniu Królobójcy odpowiedzialnego za zamachy na króla Foltesta i Demawenda.
[Image: 277d.png]
Vesemir - Tank
Vesemir – najstarszy znany wiedźmin, prawdopodobnie starszy od Kaer Morhen. Jedyny żyjący z wiedźmińskiej starszyzny zajmującej się tworzeniem i szkoleniem wiedźminów.
[Image: 0816.png]
Yennefer - DPS
Yennefer z Vengerbergu – czarodziejka mieszkającą w stolicy Aedirn – Vengerbergu, członkini Rady Czarodziejów. Po upadku Rady, członkini Loży. Ukochana wiedźmina Geralta i „przyszywana” matka Ciri. Urodzona w Belleteyn 1173 roku. Chociaż miała 94 lata w czasie rozgrywania się wydarzeń opisanych w Wieży Jaskółki, utrzymywała młody wygląd i urodę przy pomocy magii. Na szyi nosiła obsydianową gwiazdę (jej osobisty amulet).
[Image: 695a.png]
Filippa Eilhart - DPS
Filippa Eilhart z Tretogoru – redańska czarodziejka ważna osoba w Radzie. Zaufana nadworna magiczka króla Vizimira z Redanii. Jedna z niewielu magów, którym udało się posiąść uznawaną za niesłychanie trudną sztukę polimorfii. Założycielka i przywódczyni Loży składającej się z najbardziej utalentowanych i wpływowych czarodziejek.
[Image: 02da.png]
Yarpen Zigrin - DPS
Yarpen Zigrin – krępy, brodaty krasnolud, przyjaciel Geralta, Zoltana i Ciri. Razem z wiedźminem uczestniczył między innymi w polowaniu na złotego smoka Vilenthretenmerha w opowiadaniu Granica Możliwości. Brał udział w bitwie pod Brenną.
[Image: d1ea.png]
[Image: latest?cb=20160425131908]
N I L F G A A R D

Letho z Gulety  - Tank
Letho z Gulety – główny antagonista w grze Wiedzmin 2. Jest najbardziej poszukiwanym przestępcą na Północy. Wiedźmin pochodzący ze Szkoły Żmii, która podobnie jak inne szkoły wiedźmińskie w Nilfgaardzie przestała istnieć znacznie wcześniej niż te na Północy. Należy do tajemniczej organizacji znanej jako Królobójcy. Jego towarzyszami byli Serrit i Egan.
[Image: b7ab.png]

Cynthia - DPS
Cynthia – młoda adeptka magii ucząca się pod opieką Filippy. Jest ona także kochanką czarodziejki i szpiegiem Nilfgaardu podstawionym jako uczennica. W edycji rozszerzonej gry, w trzecim akcie w nowej misji Tajemnice Loc Muinne mamy za zadanie pomóc jej ekspedycji w poszukiwaniu tajnego laboratorium alchemika, do której należy także czarodziej Adalbert.
[Image: 1929.png]
Leo Bonhart - DPS
Leo Bonhart – łowca nagród i najemny zabójca, wcześniej zawodowy żołnierz, w międzyczasie zajmował się wędrownym handlem. Znany z profesjonalizmu, a przez to drogi. Oglądanie brutalnych scen i zadawanie bólu innym przynosiło mu przyjemność. Rozbił hanzy Dużego Lothara i Valdeza.
[Image: 3601.png]
Vilgefortz z Roggeveen - DPS
Vilgefortz z Roggeveen – potężny czarodziej, przywódca magów w II bitwie o Sodden w 1263 roku, później członek Kapituły Czarodziejów.
[Image: 4d80.png]

Menno Coehoorn - Support
Menno Coehoorn – nilfgaardzki marszałek polny, namiestnik Cintry za czasów Emhyra var Emreisa. Dowodził Grupą Armii "Środek" w czasie II Wojny Nilfgaardu z Nordringami, w Dol Angra, pod Aldersbergiem oraz pod Brenną.
[Image: 3538.png]
Tibor Eggebracht - Support
Tibor Eggebracht – nilfgaardzki oberszter, dowodzący dywizją pancerną Alba. Jednym z jego podwładnych był Devlin aep Meara.
[Image: 5182.png]
Serrit - DPS
Serrit – wiedźmin oraz królobójca ze Szkoły Żmii. Uczestniczył w nieudanym zamachu na króla Henselta, podczas którego stracił swojego brata Egana.
[Image: 6ed2.png]
Assire var Anahid - Healer
Assire var Anahid – nilfgaardzka czarodziejka oficjalnie pochodzącą z Vicovaro, członkini Loży. Siostra Evivy, krewna Cahira.
[Image: 43f5.png]
Stefan Skellen - DPS
Stefan Skellen, zwany Puszczykiem – nilfgaardzki koroner, syn Bertrama Skellena. Powierzono mu zadanie schwytania Ciri. Aby wykonać zadanie założył bazę w forcie Rocayne i zwerbował oddział najemników. Był członkiem spisku wymierzonego w cesarza Emhyra var Emreisa. Gorący zwolennik mało popularnej idei demokracji (w książce zwanej ludowładztwem).
[Image: b9ad.png]
Rience - DPS
Czarodziej działający "na smyczy" Vilgerortza. Studiował dwa lata w szkole czarodziejów w Ban Ard. Wyrzucony za kradzieże, pracował czas jakiś dla wywiadu Kaedwen.
Za czasów królowej Calanthe siedział w cintrijskim lochu.Wypuszczony za kaucją, zaczął pracować dla Vilgefortza. Na jego żądanie miał dostarczyć mu Ciri. W trakcie jednej z prób ustalenia miejsca jej pobytu został dotkliwie poparzony przez Yennefer, po czym została mu na twarzy blizna.
[Image: 8a7b.png]
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment
   
O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.