• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

GameRanger a Warcraft najnowszej wersji
Jak też wszyscy wiemy, Warcraft 3 dostał mnóstwo łatek (całkiem pokaźnych), lecz ciągle brakuje w nim dobrej przeglądarki gier. GameRanger robi to tak jak być od zawsze powinno, więc zamierzałem skorzystać i z niego. Problem jest dosyć nietypowy, bowiem, sam program od razu wynajduje Warcrafta 3 RoC jednak samego TFT już nie. Chcąc ustawić mu plik .exe do wersji TFT napotyka się problem - braku takiego pliku. Nie ma; Nie istnieje. 
Chcąc odpalić pierwotnie "BackUpa" przed formatem, zamiast uruchomić się, to gra rozpoczęła samoistną instalację. Nie, nie pobieranie->instalację za pośrednictwem launchera battle neta, a całkowitą nową kopię gry w nowym miejscu na dysku (C:\Program Files (x86)\Warcraft III   zamiast: C:\Warcraft 3 ). Z backupa nie można też wkleić Frozen Throne.exe bo został chyba samoistnie usunięty.

Zna ktoś jakieś rozwiązanie, aby wskazać GameRangerowi lokalizację do gry tak by działała? A może ktoś z was ma najnowszą wersję i pliczek exe? Choć tu nie wiem czy ma powiązania on z cd keyem. Pewnie nie.

Z góry dzięki Oczko
Shadow. Shadow in the world is like the water on Earth - is a greater part of it. And people cling to the land - light without which die.

[Image: rrGaPK4.gif]
Reply }}}
Podziękowanie od:
(25.08.2017, 13:11)T0TaNiC Wrote: Jak też wszyscy wiemy, Warcraft 3 dostał mnóstwo łatek (całkiem pokaźnych), lecz ciągle brakuje w nim dobrej przeglądarki gier. GameRanger robi to tak jak być od zawsze powinno, więc zamierzałem skorzystać i z niego. Problem jest dosyć nietypowy, bowiem, sam program od razu wynajduje Warcrafta 3 RoC jednak samego TFT już nie. Chcąc ustawić mu plik .exe do wersji TFT napotyka się problem - braku takiego pliku. Nie ma; Nie istnieje. 
Chcąc odpalić pierwotnie "BackUpa" przed formatem, zamiast uruchomić się, to gra rozpoczęła samoistną instalację. Nie, nie pobieranie->instalację za pośrednictwem launchera battle neta, a całkowitą nową kopię gry w nowym miejscu na dysku (C:\Program Files (x86)\Warcraft III   zamiast: C:\Warcraft 3 ). Z backupa nie można też wkleić Frozen Throne.exe bo został chyba samoistnie usunięty.

Zna ktoś jakieś rozwiązanie, aby wskazać GameRangerowi lokalizację do gry tak by działała? A może ktoś z was ma najnowszą wersję i pliczek exe? Choć tu nie wiem czy ma powiązania on z cd keyem. Pewnie nie.

Z góry dzięki Oczko

Generalnie to na Gamerku cd-key traci znaczenie jeśli o to się rozchodzi (wyjątkiem jest chyba Demigod i BFME I i II). Co do problemu proponuję przeinstalować grę (zainstaluj ją na dysku D:\). Po zainstalowaniu sprawdź czy pojawił się w Gamerku w zakładce host jeśli tak to po problemie (wystarczy pobrać patcha). Jeśli problem nadal występuje proponuję następującą procedurę Options ---->(wybierasz WC3 TFT)---->Browse---->dodajesz plik Frozen Throne.exe i sprawdzasz na końcu w zakładce host (przed spatchowaniem). Później zaktualizuj go do najnowszej wersji i znów sprawdź w zakładce host. Generalnie przed patchem powinien się tam pojawić bez grzebania w opcjach. U mnie śmiga bez problemowo u Ciebie też powinno. Dodatkowo sprawdź czy zapora nie blokuje modułu hosta (GameRanger'a) na Twoim komputerze. Daj znać czy działa jeśli nie to będziemy próbować coś dalej. Btw. jakiego systemu używasz? (na Win 10 to typowy problem ---> warto w takim przypadku nadać plikom prawa administratora powinno pomóc).
[PROJEKTY]:

-unnamed project (MOBA)  - 2009 - prace wstrzymane nie będą kontynuowane   
-Armies of Exigo Reborn project (RTS) - 2017 -  rozpoczęcie prac/praca w toku 
Reply }}}
Podziękowanie od:
Obie wersje gry są teraz zawarte w jednym .exe, a czy grasz w podstawkę czy w dodatek, to ustawiasz wewnątrz gry. Także nie możesz wskazać pliku FrozenThrone.exe bo on po prostu nie istnieje.

Pewnie musisz wskazać ten plik co jest obecnie, a potem zmienić wersję gry na TFT i powinno śmigać.
Ten post był edytowany -259638 raz(y) ostatnio edytowany przez Axator: Za 3 pojutrze, 29:89
Reply }}}
Podziękowanie od:
Jasne Axator. Tylko problem jest taki, że wybrać plik .exe nie mogę inny niż nazwany frozen throne.exe. GR wtedy nakazuje wybrać "właściwy plik wykonywalny". Patrycji D (xD) nie mam a reinstal nic nie da bo pytam o oszukanie programu innym plikiem. Być może jest to na ten moment nie do naprawienia i należy poczekać na aktualizację
Shadow. Shadow in the world is like the water on Earth - is a greater part of it. And people cling to the land - light without which die.

Reply }}}
Podziękowanie od:
A spróbuj zrobić skrót z taką nazwą, albo napisz własny program który bedzie uruchamiał warcrafta
Ten post był edytowany -259638 raz(y) ostatnio edytowany przez Axator: Za 3 pojutrze, 29:89
Reply }}}
Podziękowanie od:
Moje programowanie kończy się na " cout << "cos tam"; "
Spróbuję ze skrótem więc

Reply }}}
Podziękowanie od:
Code:
#include <windows.h>

int main(void) {
   WinExec("Ścieżka\\do\\warcrafta",SW_SHOWNORMAL);
   return 0;
}

Tak na szybko Duży uśmiech
[Image: Intro_S.png]
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.