• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Łańcuch błyskawic w przedmiocie
Żarówka 
Witam

Czy istnieje jakaś możliwość stworzenia przedmiotu który przy ataku bohatera używa "łańcuchu błyskawic"?
Teoretycznie mamy w edytorze zdolność przedmiotu jako "łańcuch błyskawic", ale nie działa mi samo dodanie zdolności do przedmiotu.
Najlepiej gdyby było by to co 4 ataki lub co 4 sekundy.
Czołgi są jak miłość. Docenia się je po stracie ~ uiuin
Reply }}}
Podziękowanie od:
Cóż, jest taka zdolność pasywna, która pozwala zrobić kontrolowane orb-pasywki z cooldownem.
Zwie się bodajże ''Kula błyskawic nowa''. No i potrzebujesz drugiej dummy zdolności seryjnych błyskawic którą podepniesz w pasywce.
Możesz nawet tej pasywce ustawić chyba mana cost no i oczywiście cooldown oraz szansę na proc.
[Image: image.png]
Reply }}}
Podziękowanie od:
(25.08.2017, 07:50)Micek Wrote: Cóż, jest taka zdolność pasywna, która pozwala zrobić kontrolowane orb-pasywki z cooldownem.
Zwie się bodajże ''Kula błyskawic nowa''. No i potrzebujesz drugiej dummy zdolności seryjnych błyskawic którą podepniesz w pasywce.
Możesz nawet tej pasywce ustawić chyba mana cost no i oczywiście cooldown oraz szansę na proc.

Możesz jako to pokazać, bo nie wiem co źle zrobiłem.
Reply }}}
Podziękowanie od:
https://www.hiveworkshop.com/threads/pas...ed.211589/
[Image: image.png]
Reply }}}
Podziękowanie od:
(25.08.2017, 10:08)Micek Wrote: https://www.hiveworkshop.com/threads/pas...ed.211589/

To dalej nie jest to i mam problemy. Chodzi mi o przedmiot który co jakiś czas wystrzeliwuje te błyskawice.

Taki przykład.
Bohater walczy z 3 przeciwnikami i ma przedmiot "kula błyskawic". Co 4 sekundy gdy uderzy to porazi do 4 celów błyskawicą.
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.